Reklama

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [14.03.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Prace nad nowym Batmanem i Shang-Chi wstrzymane przez koronawirusa i wiele innych newsów z 14 marca przeczytacie poniżej.

Sieć kin AMC w Stanach Zjednoczonych ogranicza ilość widzów w salach

W związku z epidemią koronawirusa największa sieć kin w USA podjęła decyzję o ograniczeniu ilości widzów w salach. Pojemność sal została zmniejszona o 50% i taka sytuacja potrwa do 30 kwietnia 2020 roku. Oczekują, że nie wpłynie to zbytnio na sprzedaż biletów, gdyż z powodu epidemii do kin wchodzi o wiele mniej filmów. Takie działanie ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa widzów. Im mniej osób w salach tym łatwiej utrzymać między nimi zalecaną odległość.

CZYTAJ TEŻ: Gwiazda 1917 w zwiastunie True History of the Kelly Gang

Zamaskowana grupa na zdjęciach z planu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

W nawale informacji o koronawirusie mogło nam umknąć kolejne zdjęcie z planu Shang-Chi. Choć prace na planie zostały już wstrzymane, to nie przeszkadza nam zastanawiać się, kim są zamaskowani wojownicy na zdjęciu. Spekuluje się, że jest to armia Mandaryna, który będzie głównym antagonistą nowego filmu Marvela.

Wstrzymanie prac nad Shang-Chi generuje ogromne straty finansowe każdego dnia

Jak podaje The Hollywood Reporter każdego dnia Marvel Studios traci pieniądze z powodu wstrzymania produkcji Shang-Chi. Mówi się nawet o kwocie 300-350 tys dolarów dziennie. To zrozumiałe, w końcu ekipie nadal trzeba płacić. Straty będą tylko rosły. Przeniesienie premiery Nie czas umierać przyniesie straty rzędu 30-50 mln dolarów. W przypadku Mulan zaczyna się wspominać o jeszcze większych stratach. Już mówi się, że globalny box-office straci z powodu koronawirusa ponad 10 miliardów dolarów.

Nowe plakaty Wonder Woman 1984

W sieci pojawiły się nowe plakaty promujące film Wonder Woman 1984. Widzimy na nich tytułową bohaterkę ubraną w swoją złotą zbroję.

Akcja Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. W swojej następnej przygodzie stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. W filmie powróci też Steve Trevor, choć nie wiadomo w jaki sposób powróci.

Fargo sezon 4 – nowy zwiastun

Zobaczcie nowy zwiastun 4. sezonu Fargo. W głównej roli pojawi się Chris Rock, który wcieli się w przywódcę afroamerykańskiego gangu.

1950 rok, koniec dwóch wielkich amerykańskich migracji: południowych Europejczyków z krajów takich jak Włochy – którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych na przełomie ubiegłego wieku i osiedlili się w północnych miastach, takich jak Nowy Jork, Chicago – i Afroamerykanów – którzy licznie opuścili południowe tereny, by uciec przed Jimem Crowem, i przenieśli się do tych samych miast – doprowadza do zderzenia dwóch obcych sobie kultur, walczących o swój amerykański sen. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne naruszają pokój. Jeden Włoch, jeden Afroamerykanin. Razem kontrolują nielegalne biznesy – wyzysk, korupcję i handel narkotykami. To także historia Ameryki. Aby zapewnić pokój, przywódcy obu rodzin postanawiają przekazać sobie najstarszych synów.

Polsat zawiesza Taniec z Gwiazdami

Telewizja Polsat zdecydowała się zawiesić 11. edycję programu Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami. Decyzja została podjęta z powodu koronawirusa i spowodowana jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie zarówno uczestników jak i pub;liczności. Ostatni odcinek rozgrywał się już bez udziału widzów.

CZYTAJ TEŻ: Quarantunes – playlista Rity Wilson i Toma Hanksa z piosenkami od fanów

Kraina Lodu 2 szybciej na Disney+

Disney podjął decyzję, że Kraina Lodu 2 pojawi się na Disney+ o trzy miesiące szybciej, niż wcześniej zapowiadano. Oczywiście dotyczy to Stanów Zjednoczonych. Tam film zadebiutuje 15 marca. Wszystko z powodu koronawirusa.

The Batman – prace na planie wstrzymane

Do tej pory plany zdjęciowe w Wielkiej Brytanii działały bez zarzutu. Jednak Warner Bros. podjął decyzję o zawieszeniu prac nad The Batman. Mówi się, że najpierw planowano przeniesieni planu, ale w końcu zdecydowano się o zawieszeniu. Na razie będą to dwa tygodnie, jednak to może się jeszcze zmienić. Decyzja podyktowana jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo ekipy, nikt nie jest zarażony ani objęty kwarantanną.