Reklama

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [14.04.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Zwiastun ostatniego odcinku Spisku przeciwko Ameryce, tytuły odcinków Ricka i Morty’ego i wiele innych newsów z 14 kwietnia przeczytacie poniżej.

CZYTAJ TEŻ: The Eddy – Joanna Kulig w pełnym zwiastunie serialu Netfliksa

John Krasinski negocjuje rolę w MCU

Portal Geeks Worldwide donosi, że John Krasiński rozmawiał z Marvel Studios na temat dłogo terminowej współpracy obejmujących wiele projektów. Już wcześniej Kevin Feige mówił o chęci pracy z Krasinskim, więc takie spotkanie wydaje się formalnością. Ze względu na pandemię doszło do rozmów online. Na razie informacja nie została potwierdzona oficjalnie, ale wydaje się, że to tylko formalność.

 Tytuły reszty odcinków 4. Sezonu serialu Rick i Morty

Pierwsza część najnowszej odsłony serialu zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku, a na Netfliksie mogliśmy zobaczyć ją w grudniu. Od tamtej pory twórcy milczeli na temat kolejnych odcinków, a fani nie mogli się ich doczekać. Na szczęście w końcu poznaliśmy datę. W USA druga część czwartego sezonu zadebiutuje 3 maja i tak jak dotychczas, epizody będą pojawiały się co tydzień.

Polska data premiery nie jest znana, ale najprawdopodobniej odcinki wejdą na Netfliksa po zakończeniu emisji w stanach. W takim wypadku czerwiec wydaje się najbardziej prawdopodobnym miesiącem.

Teraz do sieci trafiły tytuły pozostałych odcinków, które mogą podpowiadać ich tematykę: Never Ricking Morty, Promortyus, Childrick of Mort, The Vat of Acid Episode oraz Star Mort Rickturn of the Jerri.

Snowpiercer – gdzie obejrzymy serial w Polsce?

Netflix zakupił prawa do światowej dystrybucji serialu Snowpiercer. W stanach Zjednoczonych zajmie się tym stacja TNT odpowiedzialna za jego produkcję. Poza USA serial dostępny będzie na platformie z jednodniowym opóźnieniem. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 17 maja, więc w Polsce obejrzymy go 18 maja.

Wojny Klonów – zwiastun kolejnych odcinków

Lucasfilm udostępnił zwiastun ostatnich czterech odcinków finałowego sezonu serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. W piątek na Disney+ zadebiutuje 9.odcinek noszący nazwę Old Friends Not Forgotten. Ostatni epizod pojawi się na platformie 8 maja.

Spisek przeciwko Ameryce – zwiastun finałowego  odcinka pierwszego sezonu

HBO prezentuje zwiastun finałowego odcinka Spisku przeciwko Ameryce, który zadebiutuje już 20 kwietnia. Dostaliśmy też oficjalny opis tego epizodu:

Więzi rodzinne Levinów przechodzą kryzys, podczas gdy przemoc, konspiracje i chaos zbiegają się w drodze do dnia wyborów. 

Kristofer Hivju pokonał koronawirusa

Znany z Gry o Tron Kristofer Hivjiu był jednym z pierwszych aktorów, którzy poinformowali o zakażeniu koronawirusem. O pozytywnym wyniku testu poinformował 17 marca na swoim Instagramie i tam też czytamy wiadomość o wyzdrowieniu. Aktor dodał zdjęcie z żoną i podpisem informującym o stanie zdrowia.

CZYTAJ TEŻ: Disney przekłada kolejne premiery. Soul i Raya And The Last Dragon opóźnione

Zobacz fantastyczny cosplay Mister Sinistera z X-Menów

Cosplayer Jason Aulicino pokazał na Instagramie cosplay Mister Sinistera, jednego z komiksowych przeciwników X-Menów. Strój miał zostać pokazany na odwołanym Wonder Conie. Dostajemy nie tylko finalny efekt, ale również nagranie z etapów powstawania kostiumu. Trzeba przyznać, że cosplay wygląda niesamowicie!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News