Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [15.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 15 czerwca przeczytacie poniżej.

Wszystko, co lśni – zwiastun miniserialu z Evą Green

BBC zaprezentowało zwiastun miniserialu Wszystko, co lśni opartego na książce o tym samym tytule. Ma być to epicka historia miłosna z morderstwem i zemstą osadzona w Nowej Zelandii. Akcja osadzona jest podczas gorączki złota.

W obsadzie: Eva Green, Himesh Patel, Marton Csokas, Callan Mulvey i Eve Hewson. Miniserial ma liczyć 6 odcinków. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Czytaj też: Dlaczego Warner nie opóźnił bardziej Tenet? Powód zaskakuje

Dom grozy: Miasto aniołów – zwiastun 9. odcinka

W sieci pojawił się zwiastun 9. odcinka serialu Dom grozy: Miasto aniołów, który w Polsce zobaczymy 22 czerwca za pośrednictwem HBO GO. Epizod nosi tytuł Sing, Sing, Sing.

Oto oficjalny opis

W obliczu niebezpieczeństwa Tiago i Lewis muszą podjąć odważne decyzje. Zainspirowany Elsą Peter decyduje się zabrać Toma, Trevora i Franka do kina. Lewis nadzoruje przeniesienie do więzienia Diego Lopeza, gdy Tiago i Molly tańczą w Karmazynowym Kocie, gdzie konfrontują się z resztą rodziny Vega.

Snowpiercer – zwiastun 6. odcinka

29 czerwca będziemy mogli na Netfliksie obejrzeć 6. odcinek serialu Snowpiercer. Epizod nosi tytuł Trouble Comes Sideways.

Ukrywając się z pomocą swoich sojuszników, Layton (Daveed Diggs) wyznacza kierunek rewolucji. Tymczasem awaria inżynieryjna zagraża każdemu człowiekowi na pokładzie pociągu Snowpiercer, a Melanie (Jennifer Connelly) jest jedyną, która może ich uratować.

Skywalker. Odrodzenie – Imperator na szkicu koncepcyjnym

Do sieci trafił szkic koncepcyjny przedstawiający Imperatora Palpatine’a z IX Epizodu Gwiezdnych Wojen. Szkic przedstawia go przypiętego do kosmicznego respiratora i pochodzi z bardzo wczesnej fazy prac nad filmem.

Na samym początku produkcji sam opracowywałem projekty powrotu Palpatine’a. W tym czasie względu na tajemnicę byłem zamknięty w swoim ciemnym biurze i raz w tygodniu wypuszczałem się, żeby analizować projekty z JJ. Ten szkic ołówkiem pochodzi z pierwszej partii #StarWars.

Jurassic World: Dominion – już niedługo ekipa powróci na plan

Jurassic World: Dominion  będzie najprawdopodobniej pierwszym blockbusterem który wznowi prace na planie po pandemii koronawirusa. Ma to nastapić 6 lipca w Pinewood Studios w Londynie. Prace przerwano w marcu po zaledwie czterech tygodniach, więc przez twórcami pozostało jeszcze wiele do zrobienia.

Obecnie ekipa pracuje nad wdrożeniem nowych zasad bezpieczeństwa co ma kosztować 5 milionów dolarów. Nowe zasady obejmują testy dla całej ekipy, które będą powtarzane podczas zdjęć, a w Wielkiej Brytanii aktorzy będą musieli przejść obowiązkową dwutygodniową kwarantannę. Do tego cała ekipa będzie musiała przejść szereg szkoleń związanych z koronawirusem, na planie dostępne będą dozowniki i specjalne tablice przypominające o zasadach bezpieczeństwa. Poza tym na planie dostępna będzie opieka lekarzy i pielęgniarek, pomieszczenie izolujące i wiele innych rzeczy, które mają zminimalizować ryzyko zachorowań.

Balestra – Tessa Thompson zagra w thrillerze psychologicznym

Balestra to historia zawodowej szermierki u kresu kariery, która chce spróbować wygrać w zawodach międzynarodowych. By zyskać przewagę nad przeciwnikami bierze udział w eksperymentalnych badaniach nad technologią, która pozwala ćwiczyć we śnie. Wkrótce wdaje się w romans, który nie tylko wpłynie na jej małżeństwo, ale i ewentualną wygraną w zawodach.

Tessa Thompson zagra w nim główna rolę, a Marwan Kenzari wcieli się w jej kochanka. Obecnie trwają prace nad scenariuszem, który napisze Imran Zaidi. Za kamerą stanie Nicole Dorsey.

Emancipation – Will Smith wcieli się w niewolnika

Emancipation powstaje na podstawie prawdziwej historii napisanej przez Williama N. Collaga. Akcja skupia się na Peterze, niewolniku, który ucieka przed łowcami przez bagna Luizjany. Jego jedyną szansą na odzyskanie wolności jest służba w szeregach armii Unii.

Gdy uniccy lekarze badali Petera odkryli straszne blizny powstałe w wyniku biczowania. Ich zdjęcie pojawiło się w gazecie Independent w 1963 roku i odbiło się echem na całym świecie. Spowodowało to, że wielu Afroamerykanów postanowiło wstąpić do unitów.

Prace na planie ruszą w przyszłym roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News