WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [17.03.2020]

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [17.03.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? W kolejnych krajach zamyka się kina, w sieci debiutuje zwiastun nowego serialu Amazona i wiele innych newsów z 17 marca przeczytacie poniżej.

Największa sieć kin w USA zamyka placówki

Gubernatorzy kilkunastu stanów wprowadzili nakaz zamknięcia kin, a rządowa agencja CDC zaostrzyła wytyczne co do zgromadzeń publicznych w obliczu pandemii koronawirusa. Z tego powodu AMC, największa sieć kin w Stanach Zjednoczonych podjęła decyzję o zamknięciu wszystkich swoich placówek na sześc do dwunastu tygodni. Podobne decyzje ogłosiły kina Regal Cinemas i Cineplex.

CZYTAJ TEŻ: Orange VOD umili siedzenie w domu – lista filmów za złotówkę

Czarna Wdowa – nowe zdjęcia z filmu

Dziś Disney ogłosił decyzję o odwołaniu premiery Czarnej Wdowy z powodu zamknięcia amerykańskich kin w obliczu pandemii koronawirusa. Film miał trafić do kin 1 maja, ale jeszcze nie ustalono nowej daty premiery. Tymczasem zobaczcie dwa nowe zdjęcia z produkcji, które udostępnił magazyn Empire.

Avatar – prace nad sequelem zawieszone

Prace nad drugą częścią Avatara rozpoczęły się na początku ubiegłego roku, zaś ekipa weszła na plan kilka miesięcy temu. Niestety również w tym przypadku prace trzeba było zawiesić z powodu koronawirusa. Poinformował o tym producent Avatara, Jon Landau w najnowszym wywiadzie. Zdjęcia miały być kręcone w Nowej Zelandii. Landau zapewnił jednak, że w czasie przestoju będą trwały prace nad efektami specjalnymi.

Uncharted – prace na planie znowu opóźnione

Uncharted chce chyba walczyć z Nowymi Mutantami o tytuł najbardziej pechowej produkcji ostatnich lat. Adaptacja gry wideo straciła już kilu reżyserów, a prace na planie przekładano wielokrotnie. Tym razem powodem jest pandemia koronawirusa, ale już spekuluje się, że zdjęcia mogą ruszyć dopiero w przyszłym roku. W lipcu Tom Holland miał zacząć prace nad kolejnym Spider-Manem, więc Uncharted może znowu pójść w odstawkę.

Kina w Wielkiej Brytanii będą zamknięte

Największe sieci kin w Wielkiej Brytanii ogłosiły, że 17 marca zamykają wszystkie swoje placówki. Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa zamknięcie, ale jest to jedna z niewielu decyzji Brytyjczyków, mająca na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

The Midnight Gospel – zwiastun

Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego serialu animowanego dla dorosłych The Midnight Gospel. Głównym bohaterem jest Clancy, który posiada symulator multiwersum. Pewnego razu wpada na pomysł udostępniania w sieci wywiadów z mieszkańcami obcych planet.

CZYTAJ TEŻ: Co robimy w ukryciu- zobacz nowy zwiastun 2. sezonu

Upload – zwiastun nowego serialu Amazona

Amazon Prime pokazał zwiastun swojego nowego serialu komediowego – Upload. Jest to produkcja science fiction osadzona w niedalekiej przyszłości, w której możliwe jest przesyłanie świadomości osób zmarłych do wirtualnej rzeczywistości. Główną bohaterką jest Nora, która pracuje w jednej z firm zajmującej się przesyłaniem świadomości. Gdy w wypadku ginie Nathan, imprezowicz i programista, jego dziewczyna decyduje się przesłać jego świadomość do wirtualnej rzeczywistości.

Premiera Upload zaplanowana jest na 1 maja. W obsadzie: Robbie Amell  jako Nathan, Andy Allo jako Nora, Kevin Bigley jako Luke i Owen Daniels jako A.I.