WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [21.02.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Zwiastun Guns Akimbo, animatroniczny Baby Yoda i wiele innych newsów z 21 lutego przeczytacie poniżej.

Obsesja Eve – pierwsze zdjęcia i nowy teaser 3. sezonu

26 kwietnia serial Obsesja Eve powróci z 3. sezonem. Tymczasem BBC America daje nam nowe materiały promocyjne. Zobaczcie zdjęcia i teaser.

Do swoich ról powrócą; Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Owen McDonnell, Kim Bodnia i Kirby Howell-Baptiste. Do obsady dołączyli:  Gemma Whelan, Pedja Bjelac, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Turlough Convery, Danny Sapani, Evgenia Dodina i Harriet Walter.

Pierwszy zwiastun Bad Education z Hugh Jackmanem w roli głównej

Bad Education to nowy film HBO. W roli głównej Hugh Jackman, który wcieli się w postać Franka Tassone, kuratora szkolnego okręgu Long Island, który zdołał zdefraudować 11 mln dolarów z budżetu szkolnego.

https://youtu.be/3rcDuELz3Ak

W obsadzie prócz Jackmana zobaczymy Allison Janney, Geraldine ViswanathanRay RomanoKathrine NarducciAlex Wolff i Stephanie Kurtzuba.

Mulan – nowy spot i plakaty z bohaterami

Mulan to najnowsza superprodukcja będąca wersją live-action znanej animacji Disneya, nie będzie to jednak typowy dla studia musical. Główną bohaterką, podobnie jak w oryginalnej animacji, jest Mulan, nastolatka, która w przebraniu mężczyzny wyrusza na wojnę. Robi to, by zastąpić schorowanego ojca, który w innym wypadku sam musiałby iść walczyć. Hua Mulan jest bohaterką jednej z najpopularniejszych chińskich legend.

Premiera Mulan zaplanowana została na 27 marca.

Harley Quinn: Ptaki Nocy – zobaczcie jak różnią się sceny bez i z efektami specjalnymi

Zobaczcie jak film Harley Quinn: Ptaki Nocy zmienił się pod wpływem efektów specjalnych. Oto kilka kadrów, które pokażą nam ile w danej scenie było prawdziwej scenografii, a ile CGI.

Czarna lista – będzie 8.sezon

Ogłoszono, że serial NBC Czarna lista zostanie przedłużony na kolejny sezon. Obecnie trwa emisja 7. osłony tej serii, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Czarna lista opowiada o jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców, który chce wydać wszystkich swoich wspólników, a jego jedynym warunkiem jest współpraca z młodą agentką FBI.

Guns Akimbo – nowy zwiastun

Nowy zwiastun Guns Akimbo zapowiada szaloną akcję pełną absurdów, strzelania i humoru. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości. Pewnego dnia nerdowaty twórca gier wideo (Daniel Radcliffe) trolluje niewłaściwych ludzi, zostaje powalony i budzi się… z pistoletami przymocowanymi do rąk. Zostaje zmuszony do zagrania w śmiertelną grę w kotka i myszkę z legendarnym zabójcą o imieniu Nix (Samara Weaving).

Guns Akimbo wejdzie do polskich kin 13 marca.  

Animatroniczna zabawka Baby Yoda

Hasbro zaprezentowało animatroniczną zabawkę Baby Yoda, która ma bardzo duży zakres ruchu. Ulubieniec Internetu potrafi poruszać głową, uszami, a nawet ręką. Samo dotknięcie głowy aktywuje szereg kombinacji ruchu i różnych dźwięków. Zabawka kosztuje 60 dolarów.