WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Strój Batmana w pełnej okazałości! Jest też Bat-motocykl

Kolejne zdjęcia z planu filmu The Batman pojawiły się w sieci. Widzimy na nim nie tylko kostium obrońcy Gotham, ale również jego motocykl. Zobaczcie sami!

Matt Reeves zaledwie przed kilkoma dniami pokazał nam pierwsze nagranie, na którym mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć kostium Mrocznego Rycerza. Teraz jednak w sieci pojawiły się zdjęcia i nagranie, na których strój Batmana można zobaczyć w pełnej krasie. Materiały z planu pochodzą z Glasgow, które aktualnie pełni rolę Gotham. Na zdjęciach widzimy strój Batmana, ale ubrany jest w niego nie Robert Pattinson tylko jego dubler.

https://www.instagram.com/p/B81ozthDJqd/?utm_source=ig_web_copy_link

Na razie nie wiemy wiele na temat fabuły. Matt Reeves zaznacza, że nie będzie to typowy film o Batmanie i więcej będzie w nim z detektywa niż ze znanego nam Mrocznego Rycerza Młody Bruce Wayne tropiący przestępców wydaje się intrygujący, a pokazanie młodszej wersji Batmana daje szansę na kolejne części. Oczywiście, o ile produkcja Matta Reevesa osiągnie sukces.

Oprócz Roberta Pattinsona w roli Batmana, w filmie wystąpi: Zoë Kravitz jako Selina Kyle/Catwoman, Paul Dano jako Edward Nashton, Jeffrey Wright jako James Gordon, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako prokurator Gil Colson, Jayme Lawson jako kandydująca na burmistrza Bella Reál, Andy Serkis jako Alfred i Colin Farrell jako Oswald Cobblepot/Pingwin.

Premierę zapowiedziano na 25 czerwca 2021 roku.