Reklama

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [7.05.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Stacja History kasuje Templariuszy, europejska premiera Little Fires Everywhere i kilka innych newsów z 7. maja przeczytacie poniżej.

Czytaj też: Filmowy Gollum poczyta Hobbita na żywo. Kiedy?

Stacja History kasuje dwa seriale

Stacja History zdecydowała się na skasowanie serialu Projekt Błękitna Księga, w którym występują: Aidan Gillen, Michael Malarkey, Laura Mennell, Michael Harney, Ksenia Solo i Neal McDonough. Seria zakończy się po dwóch sezonach.

Drugim tytułem, który nie powróci z nowymi odcinkami są Templariusze. Drugi sezon został wyemitowany w maju zeszłego roku i w jedną z ról wcielił się tam Mark Hamill. Niestety oba seriale miały zbyt niską oglądalność, by opłacało się je kontynuować.

Można już obejrzeć pilotażowy odcinek animacji The Freak Brothers

The Freak Brothers to animacja dla dorosłych będąca adaptacją komiksu The Fabulous Furry Freak Brothers. Na YouTube pojawił się odcinek pilotażowy, a twórcy mają zamiar przygotować jeszcze siedem takich animacji. Reszta jest na razie w fazie produkcji. Historia skupia się na trzech wiecznie zjaranych kumplach i parodiuje establishment. Głosów użyczyli: Woody Harrelson, John Goodman, Tiffany Haddish i Pete Davidson.

Netflix przedłużył After Life na kolejny sezon

Zaledwie dwa tygodnie po premierze 2.sezonu After Life z Rickym Gervaisem Netflix poinformował, że serial dostanie kolejną odsłonę. W obecnej sytuacji nie wiadomo, kiedy będą mogły rozpocząć się prace nad kontynuacją, ale według wczesnych spekulacji nowe odcinki powinny pojawić się na platformie w połowie przyszłego roku.

Little Fires Everywhere – serial obejrzymy na Amazonie

Amazon Prime Video nabył prawa do europejskiej dystrybucji serialu Little Fires Everywhere. Jest to produkcja oryginalna platformy Hulu. Fabuła oparta jest na książce o tym samym tytule. Główną bohaterką jest matka z rodziny Richardsonów prowadząca z pozoru doskonałe życie. Serial skupi się na tajemnicach, tożsamości i problemach związanych z macierzyństwem.

Na Amazon Prime dostępny będzie od 22 maja. W obsadzie: Reese Witherspoon, Kerry Washington, Rosemarie DeWitt, Jade Pettyjohn, Jordan Elsass, Gavin Lewis, Megan Stott, Lexi Underwood, Joshua Jackson i Jesse Williams.

The Terminal List – Chris Pratt zagra główną rolę w serialu Amazona

The Terminal List będzie serialową adaptacja powieści Jacka Carra. Akcja skupia się na żołnierzu Jamesie Reece, który wraz z plutonem wpada w zasadzkę podczas odbywania misji. Gdy wraca do domu odkrywa, że reszta żołnierzy zginęła, a za zasadzką stali wysoko postawieni ludzie. W roli głównej wystąpi Chris Pratt, który będzie również pełnił funkcję producenta.

BBC stworzy adaptację Diabelskich maszyn Cassandry Clare

Diabelskie Maszyny to trylogia autorstwa Cassandry Clare. Ich akcja osadzona jest w uniwersum Nocnych Łowców, który znamy z filmu Dary Anioła i serialu Shadowhunters. W skład trylogii wchodzą powieści Mechaniczny anioł, Mechaniczny Książę i Mechaniczna Księżniczka.  Za produkcję odpowie Constatnin Film a serial będzie emitowany na BBC Three. Według informacji fabuła nie będzie w żaden sposób związana z Shadowhunters. Wspólne pozostanie tylko uniwersum.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News