Reklama

Filmowy Gollum poczyta Hobbita na żywo. Kiedy?

Andy Serkis czyta Hobbita, Hobbit na żywo, maraton z książką Hobbit, Gollum czyta Hobbita

Co robić podczas kwarantanny? Nawet gwiazdy stoją przed tym dylematem. Niektórzy śpiewają, inni oglądają filmy z fanami, a jeszcze inni czytają książki. Tak jak Andy Serkis, który już jutro przez 12 godzin będzie nam czytał Hobbita.

Czytaj też: National Theatre udostępni za darmo kolejne spektakle. Wśród nich Koriolan!

Aktorzy różnie spędzają czas podczas pandemii, a z racji wstrzymanych prac na planach filmowych i serialowych mają go bardzo dużo. Dlatego niektórzy postanawiają czytać swoim fanom. Patrick Stewart od marca codziennie czyta nam Sonety Szekspira, a kilka gwiazd z Danielem Radcliffem na czele wzięło się za Harry’ego Pottera. A teraz z podobną inicjatywą wychodzi Andy Serkis.

Wszyscy znamy Serkisa z jego niepowtarzalnej roli Golluma we Władcy Pierścieni i Hobbicie. Aktor wyszedł z fantastyczną inicjatywą i jutro, czyli 8 maja, przeczyta na żywo całą książkę Hobbit! Transmisja ma potrwać 12godzin. Dla fanów aktora i twórczości Tolkiena to nie lada gratka – opowieść czytana głosem Golluma. Cieszycie się, Ssskarby?

So many of us are struggling in isolation during the lockdown. While times are tough, I want to take you on one of the…

Posted by Andy Serkis on Thursday, May 7, 2020

Transmisja ruszy 8 maja o godzinie 10:00 rano czasu Greenwich, czyli o 11:00 naszego czasu. Jeśli akurat nie planowaliście niczego na jutro, to możecie posłuchać transmisji. Taka okazja może się już więcej nie zdarzyć!

Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze na organizacje charytatywne  NHS Charities Together i Best Beginnings.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News