Reklama

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [9.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 9 czerwca przeczytacie poniżej.

Kiedy ruszą prace nad serialami w Vancouver?

Przed pandemią w Vancouver kręcono wiele popularnych seriali, w tym Flash i Riverdale. Kiedy ekipy będą mogły wrócić na plan? Do 30 czerwca granice pomiędzy USA i Kanadą są zamknięte, więc do tego czasu z pewnością nic się w tym temacie nie ruszy. oczywiście nie jest to termin pewny, bo patrząc na wciąż rosnącą ilość zakażonych w Stanach Zjednoczonych granice mogą pozostać nadal zamknięte jeszcze w lipcu. W połowie czerwca organizacja Creative BC ma opublikować nowe zasady dotyczące pracy filmowców. Mówi się jednak, że producenci i ich ekipy boją się jeszcze wrócić do pracy, i woleliby poczekać przynajmniej do lipca.

L.A.’s Finest – drugi sezon zalicza opóźnienie

8 czerwca na platformie Spectrum miał zadebiutować 2. sezon serialu L.A.’s Finest. Jednak w dzień premiery poinformowano o jego opóźnieniu. Powodem są protesty w USA skierowane przeciwko rasizmowi i przejawom brutalności policji. Serial opowiada o policjantkach z Los Angeles, które walcząc z przestępczością często naginają zasady.

Czytaj też: Keanu Reeves i Alex Winter powracają w zwiastunie Bill i Ted 3

Śmierć nadejdzie dziś dostanie kolejną część?

Jason Blum, producent obu części horroru Śmierć nadejdzie dziś wypowiedział się na temat kontynuacji. Zdradził, że pracuje już nad trzecią odsłona i nawet robi nadgodziny, by ją zrealizować. Reżyser obu poprzednich filmów, Christopher Landon zasugerował, że sequel będzie możliwy dopiero wtedy, gdy jakaś platforma pokroju Netflixa zainteresuje się projektem. Dodał też, że zaznaczyli w końcówce 2. filmu jaki kierunek teraz obierze historia. Chcą ją kontynuować, ale jeszcze nie wiedzą jaką formę ona przybierze.

Stateczny mops, złośliwe szopy oraz niesforne żółwie. Nowe odcinki serialu „Mocny Mike” na Boomerangu!

Przed widzami Boomeranga zupełnie nowe przygody statecznego mopsa Mike’a. Uwielbiający spokój bohater codziennie zmuszony jest opanować kolejny domowy kryzys, który powodują jego niesforni współlokatorzy: para szalonych szopów, trio łobuzerskich żółwi i niesforny kociak. Nowe odcinki serialu „Mocny Mike” już od 15 czerwca na antenie Boomeranga.

Do ulubionych zajęć Mike’a należą m.in. wylegiwanie się na kanapie, przyrządzanie wyrafinowanych potraw pod nieobecność swoich właścicieli lub spokojne drzemki. Jego największym marzeniem jest zdobycie serca piękniej sąsiadki – Iris. Życie tego mopsa wcale nie jest jednak łatwe! Ten uroczy, ale pozbawiony cierpliwości bohater codziennie ratuje swój dom przed katastrofą. Kiedy tylko ludzie wychodzą do pracy, w mieszkaniu zaczyna się prawdziwa zabawa. Fanami najdziwniejszych przygód są dwa swawolne szopy, które skutecznie uprzykrzają psu życie i trio zabawnych, ale wyjątkowo niesfornych żółwi. Mike zawsze znajduje pomysłowe wyjście z krytycznej sytuacji!  

Przed widzami Boomeranga nowe odcinki serialu „Mocny Mike”. Mopsowi niestety nie uda się zwolnić tempa i nadal będzie próbował okiełznać swoich towarzyszy. W nowych odcinkach Mike dostaje od właściciela buty na swoje łapy – okazuje się, że wcale nie jest to trafiony prezent… Innym razem szopom uda się uwięzić Mike’a po to, by bezkarnie figlować. Czy uwolni się i zadba o porządek w domu?

Premiera nowych odcinków serialu „Mocny Mike” już 15 czerwca na antenie Boomeranga. Emisja od poniedziałku do piątku o 16:00.

Kiedy ekipy filmowe wrócą do pracy w Hollywood?

Według najnowszych informacji gubernator Kalifornii Gavin Newsom przedstawił plan dotyczący powrotu na plany zdjęciowe filmów i seriali. Z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa i higieny ekipy mogą zacząć pracę już 12 czerwca. Potrzebna będzie do tego odpowiednia zgoda miejscowego inspektoratu sanitarnego. Wszystko jednak będzie zależne od sytuacji i ilości zarażonych w danym rejonie. Na planie trzeba będzie przestrzegać protokołów bezpieczeństwa ustalonych odgórnie i takich, które zostaną narzucone przez lokalne służby ochrony zdrowia.

Kolejne grafiki koncepcyjne z Ligi Sprawiedliwości. Zobaczcie Cyborga

Jerad S. Marantz pokazał na Instagramie kolejne szkice koncepcyjne z Cyborgiem. pochodzą one z Ligi Sprawiedliwości. W SnyderCut, które zadebiutuje na platformie HBO Max w przyszłym roku mamy dostać więcej scen z bohaterem granym przez Raya Fishera.

Ruszyły prace nad sequelem Spider-Man: Uniwersum

Nick Kondo, specjalista od animacji pracujący nad Spider-Man: Uniwersum 2 opublikował na Twitterze wideo informujące o rozpoczęciu prac nad filmem. materiał pokazuje nam logo i rok premiery. Na sequel niestety musimy poczekać do 2022 roku, ale patrząc na pierwszą część wiemy, że z pewnością warto!