Reklama

Najciekawsze newsy – gry [08.07.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Podsumowując… trochę spokojniejszy dzień. Może promocyjna oferta na jedną z gier zachęci Was do tego, aby trochę dziś zaszaleć w grach?

Pająk w 60 klatkach

Ekipa Digital Foundry postanowiła sprawdzić jak wyglądałby Marvel’s Spider-Man jeśli PlayStation byłoby w stanie uruchamiać ten tytuł w 60 klatkach na sekundę. Efekt robi wrażenie, ale czy to przekona konsolowców do tego, że pecety są lepsze? Nie ma szans. Ciekawostką jest to, że nagranie wideo renderowało się… 48 godzin.

Wiem kiedy zacznie się Wasz horror

The Dark Pictures: Little Hope otrzymało nowy zwiastun. Dowiadujemy się z niego, że nadchodząca produkcja pojawi się w sprzedaży 30 października. Idealnie, aby zagrać w to na Halloween!

Czytaj też: Cyberpunk 2077 w Xbox Game Pass? Microsoft z kartą-pułapką na Sony

WWE 2K Battlegrounds też ma datę premiery

Czy wszyscy fani WWE w Polsce kupią tę grę? Cóż, biorąc pod uwagę to, że u nas nie jest to dość popularny „sport” to zainteresowani raczej znają się na rzeczy i spróbują bardziej jajcarskiej wersji. Zawsze lepsza taka niż zabugowana duża odsłona. Premiera 18 września 2020.

Far Cry 3 jak za darmo

Ubisoft zaszalał z ceną Far Cry 3 Classic Edition. Remaster trzeciej odsłony popularnej serii FPS kosztuje w PlayStation Store jedynie 11,99 złotych. I nawet nie trzeba mieć abonamentu PlayStation Plus. To ktoś wątpi w zapowiedź Far Cry 6 podczas nadchodzącego wydarzenia Ubisoftu?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News