WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [12.02.2020]

Lubicie polskie akcenty w grach wideo? To dzisiaj mamy kilka szczegółów z czasów Painkillera.

Outriders robi „People Can Fly”

Outriders to produkcja, którą zajmuje się People Can Fly. Niektórzy gracze postanowili się zagłębić w przeszłość studia i odkryli, że to właśnie Ci polscy deweloperzy stworzyli Painkillera i Bulletstorm. Adrian Chmielarz, jeden z założycieli People Can Fly, postanowił naprostować tę informację i oznajmił że już nikt z dawnych producentów kreatywnych nie pracuje aktualnie w firmie.

https://twitter.com/adrianchm/status/1227367763649363968?s=20

Resident Evil Resistance i znajome twarze

Capcom przyniósł dzisiaj kilka nowych wieści na temat Resident Evil Resistance, czyli trybu multiplayer do Resident Evil 3. Okazuje się, że w niekanonicznym trybie będziemy mogli wcielić się w Alex Wesker oraz Ozwella E. Spencera. Do tego dorzucono garść zrzutów ekranu.

Gruby DOOM Eternal

Poznaliśmy szczegóły dotyczące tego, ile miejsca na dysku zajmie DOOM Eternal. Tryb single-player zajmie nam 39,03 GB, a multiplayer – 38,74 GB. A tryb sieciowy wygląda tak.

Geoff Keighley nie na E3

Przyznajcie, za każdym razem zastanawiacie się, jak poprawnie wymawia sie imię i nazwisko chyba najsłynniejszego prezentera gier wideo? Nie o tym jednak dzisiaj. Okazuje się bowiem, że Geoff nie pojawi się na E3 2020. Pierwszy raz od 25 lat. E3 umiera na naszych oczach.