WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [16.06.2020]

Dziś kilka ciekawostek. O jakich rzeczach mówiło się 16 czerwca 2020 roku?

Planet Coaster: Console Edition na nextgeny!

Planet Coaster zadebiutowało w styczniu 2019 roku na PC. Gra miała trafić tego lata na PlayStation 4 i Xbox One, ale została opóźniona. Teraz wiemy już, że jej premiera odbędzie się pod koniec 2020 roku i tytuł trafi na PlayStation 5 i Xbox Series X.

Królewska sprzedaż Kingdom Come: Deliverance

Twórcy Kingdom Come Deliverance poinformowali, iż ich produkcja sprzedała się doskonale. W tytuł Warhorse Studios zagrało 3 miliony graczy. Do tego 1,5 miliona osób kupiło dodatku DLC. Niezły wynik na tak specyficzną produkcję. Czeski gaming rośnie w siłę.

Czytaj też: Counter Strike 1.6 w przeglądarce. To naprawdę działa!

Tony Hawk o swojej grze

Tony Hawk zabrał głos w sprawie Tony Hawk’s Pro Skater. Tomek Jastrząb Profesjonalnym Deskorolkarzem Jest (nie znaliście polskiego tytułu?) to odpowiedź na prośby fanów, którzy chcieli zagrać w porządnie odświeżony tytuł. Grafika ma być w tej produkcji tak dobra, że aż będziemy w szoku.

Dead by Daylight + Silent Hill

Day by Daylight Silent Hill Chapter jest już dostępne do pobrania. Piramidogłowy staje się naszym głównym przeciwnikiem, a Cheryl Mason bohaterką, która stara się przeżyć. Mapa oparta jest o Midwich Elementary School z oryginalnego Silent Hill

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News