WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [25.05.2020]

Mamy zapowiedź nowej gry! Lubicie zagadki rozwiązywane przez kultowego bohatera?

Sherlock Holmes: Chapter One

Jeśli dobrze pamiętam to Frogwares kończyła się umowa na gry o Sherlocku Holmsie i The Sinking City było spróbowaniem przez twórców czegoś innego. A tutaj proszę – okazuje się, że chyba zawarto nową umowę, bo powstaje Sherlock Holmes: Chapter One o młodym bohaterze. Premiera też na nextgenach!

Mafia 2: Definitive Edition nie taka 4K

Jak Mafia 2: Definitive Edition wypada na konsolach? Xbox One X to rozdziałka 3200×1800, a PS4 Pro – 1440p. Czyli nie mamy 4K. Zwykłe PS4 to 1080p, a Xbox One S zalicza spadki do 900p.

Czytaj też: Battle rap w Assassin’s Creed Valhalla – jak zwyzywać Thora?

„Jason!” na PC

Quantic Dream pracuje aktualnie nad Heavy Rain oraz Beyond Two Souls na PC. Gry nagle pojawiły się w sklepie Steam, choć na razie to tylko małe zapowiedzi tych produkcji. Heavy Rain znajdziecie tutaj, a Beyond: Two Souls tutaj.

NetherRealm to nie tylko Mortal Kombat

Gdy usłyszałem, że NetherRealm pracuje nie tylko nad marką Mortal Kombat to od razu dopowiedziałem sobie pod nosem, że „oczywiście, bo pracują jeszcze nad serią Injustice”. Ale okazuje się, że nie! Deweloperzy pracują sobie jeszcze nad naprawdę innymi rzeczami. Póki co, nie zdradzają co to może być.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News