WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [28.05.2020]

Coraz więcej wieści o nextgenach. Ale i o Switchu dzisiaj opowiemy!

Moc Switcha dalej czeka

Deweloperzy z Saber Interactive, którzy wykonali genialny port Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switch zajmują się teraz własną produkcją. Ich World War Z jest dla nich jeszcze większym wyzwaniem, ale dzięki temu dokładnie zgłębili oni podzespoły Switcha. Ich zdaniem z konsolki jeszcze sporo można wycisnąć i producenci gier na hybrydowy sprzęt powinni nas jeszcze nie raz zaskakiwać.

Polskie Outriders powraca

Deweloperzy z People Can Fly przez jakiś czas byli cicho jeśli chodzi o większe informacje na temat swojego Outriders. Teraz jednak przygotowali się oni na nowe warunki pracy i tworzą materiały, które co jakiś czas będą wrzucane do sieci. Jest już pierwszy odcinek!

Czytaj też: Data pokazu PlayStation 5 niemalże pewna

Płynny jak Xbox Series X

Nowe wieści na temat nextgena Microsoftu. Xbox Series X będzie w stanie podwoić framerate gier z poprzednich generacji. Z 30fps zrobi się 60. A z 60fps – 120. Oprócz tego wszystkie gry w wstecznej otrzymają wsparcie dla HDR. Jakieś czary.

Resident Evil 8 walczy z wirusem

Według informacji insajderskich – Resident Evil 8 miał zadebiutować na początku stycznia 2021. Przez koronawirusa prace się jednak wydłużają i teraz powinniśmy spodziewać się okresu pomiędzy późnym styczniem a marcem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News