WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [29.01.2020]

W najciekawszych newsach na temat gier wideo mamy dzisiaj dodatki, wirtualną rzeczywistość oraz moda. Zapraszamy!

Zombie Army 4: Dead War jeszcze nie ma, ale season pass już prawie gotowy

Zawsze mnie trochę bawi, gdy widzę, że producent jakiejś gry nie zdążył jej nawet wydać, a tutaj już mamy zaoferowane dodatkowe opcje ją rozwijające. Tym razem wiemy już co będziemy robili w rozwinięciu Zombie Army 4. A gra wychodzi dopiero 4 lutego.

Valve Index naprawdę się ładnie sprzedały!

Gdy pojawił się Half-Life: Alyx, ludzie zaczęli masowo wykupować gogle wirtualnej rzeczywistości od Valve. Niektórzy śmiali się, że nie dziwne, iż wyprzedano całe magazyny skoro w każdym kraju było pewnie po kilka sztuk urządzenia wartego kilka tysięcy złotych. Cóż, teraz wiemy, że od ogłoszenia nowego Half-Life’a sprzedano 103 tysiące urządzeń. Przed ogłoszenie gry w 2019 roku poszło 46 tysięcy sztuk.

Poziom z Super Mario 64 w The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Moder Kaze Emanuar postanowił połączyć światy Super Mario 64 i The Legend of Zelda: Ocarina of Time. W tym celu przeniósł on poziom Hazy Maze Cave z Mariana i umieścił go w Zeldzie. W opisie filmu znajdziecie linki potrzebne Wam do uruchomienia moda.

Nowe, darmowe utwory w Beat Saber

Twórcy Beat Sabera, czyli najpopularniejszej gry na wirtualną rzeczywistość, poinformowali o trzech nowych, darmowych utworach w swojej grze. Wszystkie piosenki są od Camellia i są to:

  • Exit This Earth’s Atomosphere
  • GHOST
  • Light It Up

Przed zagraniem lepiej się rozgrzać…

https://twitter.com/BeatSaber/status/1222502412948332544