WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [29.05.2020]

Sony dzisiaj zaskoczyło z zapowiedzią pokazu gier PS5. Co jeszcze wiemy z giereczkowa?

Cena PS5?

OK, w przyszły czwartek zobaczymy gry na PS5. A co z ceną samej konsoli? CEO Sony Interactive Entertainment celuje w „najlepszą wartość”. Od razu zaznacza on, że nie oznacza to najniższej ceny. Chodzi tutaj o kombinację tego jakie gry Sony produkuje na swoją konsolę – „PlayStation” to nie tylko hardware. Jeśli gdzie indzie można zarobić więcej – można zmniejszyć cenę urządzenia.

Zwiastun Scorn na Xbox Series X był zrobiony na… PC

Deweloperzy stojący za Scorn przyznali w wywiadzie, że to nie devkit Xbox Series X prezentował grafikę w Scorn. Zobaczyliśmy tak naprawdę w akcji PC wyposażony w RTX 2080Ti oraz procesor Ryzen. Gra podobno działa też w 4K i 60fps na karcie RTX 2070 Super.

Czytaj też: Darmowy weekend z Far Cry 5, bracia i siostry!

LoL na telefonach

League of Legends: Wild Rift to nowa wersja LoL, która trafi na smartfony oraz na konsole. Produkcja na (prawdopodobnie już) PS5 i XSX trafi w późniejszym terminie. Najpierw mobilki. Jak tytuł wygląda w akcji? Rzućcie okiem.

Żadnych wyborów w Ghost of Tsushima

Sucker Punch stawia sprawę jasno – nie powinniśmy spodziewać się po Ghost of Tsushima kilku zakończeń. To historia od początku do końca zaplanowana przez deweloperów. W grze nie będzie również sytuacji, w których wcielamy się w innego bohatera.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News