WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Najciekawsze newsy – gry [31.01.2020]

Najciekawsze newsy – gry [31.01.2020]

Kolejna darmowa gra na PC, plotki o Switchu Pro oraz… koronawirus wpływający na rynek gier wideo. Zapraszamy na najciekawsze newsy dnia.

Final Fantasy VII wygląda świetnie, ale…

Otrzymaliśmy nowy zwiastun Final Fantasy VII Remake. Produkcja w końcu, po latach produkcji, zadebiutuje 10 kwietnia 2020 roku. Polski wydawca poinformował jednak, że gra nie otrzyma spolszczenia, więc jeśli lubicie grać po polsku to… nie pogracie.

Od gier Electronic Arts na next-genach eksploduje nam głowa

Electronic Arts przedstawiło nowy raport finansowy za ostatni kwartał fiskalny. Zawsze po opublikowaniu takich danych jest konferencja prasowa, gdzie dziennikarze przepytują szychy z danej firmy o kilka spraw. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że EA nie może się doczekać następnej generacji konsol, bo przeskok w mocy urządzeń jest naprawdę duży, a gry firmy sprawią, że wybuchną nam głowy. Takie będą dobre.

Nintendo Switch Pro nie w 2020

2020 rok będzie rokiem, w którym rozpoczniemy zabawę z nowymi konsolami. Nintendo oficjalnie potwierdziło jednak, że nie zamierza wydawać w 2020 roku żadnej nowej wersji Switcha. Co później? Być może Nintendo Switch Pro, o którym się plotkuje?

Epic wjeżdża na nasze dyski na ciągniku

Epic Games Store umożliwia już pobranie kolejnej gry do naszej kolekcji. Tym razem jest to Farming Simulator 19. Kolejne w kolejce będą trzy gry. Są to:

  • Ticket to Ride
  • Carcassonne
  • Pandemic

Taipei Game Show anulowane przez koronawirusa

Druga największa impreza growa w Azji, która organizowana jest na Tajwanie, czyli Taipei Game Show nie odbędzie się. Wydarzenie miało potrwać od 6 do 9 lutego. W związku z koronawirusem postanowiono, że tegoroczna edycja odbędzie się w okolicach lata.