WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zawartość The Outer Worlds na Nintendo Switch Was zawiedzie

Zawartość The Outer Worlds na Nintendo Switch Was zawiedzie

Jeśli jesteście fanami grach w pudełkach to nie będziecie zadowoleni z The Outer Worlds na Nintendo Switch. Co znajdzie się w zestawie?

The Outer Worlds było prawdziwą gratką dla fanów Fallouta: New Vegas. Tytuł był grą RPG, która wyglądała jakby ktoś cofnął się do mechanik z przeszłości i nałożył na nie trochę ładniejszą oprawę graficzną.

Ostatecznie produkcja spodobała się wielu graczom, ale coraz częściej docierają do mnie negatywne opinie o grze od osób, które ostatecznie tytułu nigdy nie skończyły. Dawne mechaniki jednak już za bardzo męczą, a i niektóre rozwiązana gameplayowe wprowadzone przez Obsidian nie odświeżają gry odpowiednio. No i jeszcze ta grafika…

Jest jednak pewna grupa graczy, która czeka na port gry. The Outer Worlds zadebiutuje bowiem wkrótce na Nintendo Switch. O jakość portu raczej nie powinniśmy się martwić, ponieważ odpowiada za niego Virtuos Games, które przerzuciło na Switcha już takie gry jak L.A. Noire czy Starlink: Battle for Atlas.

Słabo robi się jednak, jeśli komuś zależy na wydaniach pudełkowych gier. Okazuje się bowiem, że tytuł, owszem, zadebiutuje w klasycznym wydaniu, ale w środku nie znajdziemy ostatniej rzeczy, którą jeszcze do niedawna można było znaleźć w pudełku. Nośnika z grą. Okazuje się, że w pudełkowym wydaniu The Outer Worlds na Nintendo Switch zabraknie kartridża z grą. Prawdopodobnie tytuł jest zbyt duży, aby się na nim pomieścić. Według przecieków, Nintendo pracuje nad kartridżami z większą pamięcią, ale to wciąż na razie tylko plotki.