Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [27.09.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Podsumowujemy mijający tydzień. Jeśli ominęło Was coś ważnego to tutaj to znajdziecie.

Fallout New Vegas 2 powstaje?! Obsidian nie zaprzecza doniesieniom

Szanse na powstanie Fallout New Vegas 2 właśnie się znacząco zwiększyły. A Obsidian nie mówi nie. Ciekawe co wyniknie z teoretycznie możliwej wielkiej kooperacji Bethesdy, Obsidianu i InXile.

Xbox kupi jeszcze kilka firm, a ja się domyślam które

Xbox nie skończył zakupów. Firma jeszcze nas zaskoczy kilkoma przejęciami. Postanowiliśmy się zastanowić, które studia czy wydawcy mogą liczyć na Phil Spencera z workiem pieniędzy czekającego w recepcji.

Warner Bros. też podnosi ceny gier. A co!

Batman nie żyje w nowym Gotham Knights. Chyba zabiły go nowe ceny gier. Nowe kwoty gier mogą być jednak zbyt wysokie na nasz rynek, bo część produkcji Sony jest już w promocji. Tak, mówię o tych z PS5.

Jeśli nie kłamią to będzie darmowe GTA 5 na PS5 dla posiadaczy PS4

Rockstar szykuje niespodziankę dla graczy? Tego to się po nich nie spodziewałem. Firma być może tym razem nie będzie chciała od nas pieniędzy i po prostu przekaże nam darmową kopię gry. Szok.

Czytaj też: GTA 3 na Nintendo Switch, ale Rockstarowi się to nie spodoba

Spider-Man PS4 bez aktualizacji do PS5. Płaćcie ponad 3 stówy

Chyba jest to największa porażka wizerunkowa Sony w ostatnim tygodniu. Microsoft tak dopakował Xbox Game Pass, że płacenie takich kwot za gry, które już mamy wydaje się nieśmiesznym żartem.

Bethesda po kryjomu resetowała Wam konsole. Tajemnica Morrowinda odtajniona

Morrowind na Xbox (po prostu – Xbox) to niezwykłe osiągnięcie technologiczne. Konsola była jednak za słaba… Deweloperom udało się jednak w jakiś sposób wycisnąć z niej więcej niż to możliwe.

Straszny ten nowy zwiastun The Medium

The Medium otrzymało nowy zwiastun fabularny. Gra zapowiada się na przerażającą historię. Po obejrzeniu tego materiału wideo będziecie się czuć trochę nieswojo. To będzie horror!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News