Reklama
aplikuj.pl

Co usprawnia najnowsza aktualizacja Galaxy S21 Samsunga?

aktualizacja Galaxy S21, Samsung Galaxy S21, Galaxy S21

Najnowsze flagowce Samsunga z serii Galaxy S21 dostały już kilka aktualizacji od momentu swojego wejścia na rynek. Ta najnowsza aktualizacja OTA dla urządzeń z tej serii jest już właśnie dostępna.

Aktualizacja Galaxy S21 – co przynosi?

Dowiedzieliśmy się, że najnowsza aktualizacja dla smartfonów z serii Galaxy S21 przyniesie za sobą ulepszenia aparatu oraz funkcję szybkiego ładowania. To jednak nie wszystkie nowości, ponieważ poprawka będzie dotyczyła również zabezpieczeń systemu Android.

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 FE wyciekł. Sprawdźcie, co już wiemy

Wiemy już o opiniach na temat nowych poprawek dzięki ich właścicielom, którzy twierdzą, że wytrzymałość urządzeń na jednym ładowaniu uległa znacznej poprawie, jak również zwiększyła się płynność systemu. Innymi słowy, warto tę najnowszą aktualizację o numerze G9910ZCU2AUDA zainstalować na modelach z serii S21, a więc Samsungu Galaxy S21, S21 Plus oraz S21 Ultra.

Jeszcze więcej aktualizacji od Samsunga

Ostatni raport mówi nam, że Samsung będzie zapewniał aktualizacje dla wszystkich smartfonów wprowadzonych na rynek w 2019 roku lub później przez co najmniej cztery lata. Mowa tutaj o smartfonach Galaxy z serii Z, S, Note, A, M, XCover oraz Tab, co łącznie daje nam co najmniej 130 modeli. Nie należy jednak spodziewać się, że będą one jakieś duże, bo jak określa je Samsung, mają być to „aktualizacje zabezpieczeń”.

Czytaj też: Wygląd Infinix Note 10 Pro wyciekł. Czy zachwyca?

Samsung już wcześniej zapewnił, że właściciele flagowców mogą być pewni trzech najważniejszych aktualizacji, bo tych dotyczących stricte systemu Android. Jest kilka wyjątków w średnim segmencie (np. Galaxy A51), który trafił na rynek z Androidem 10, teraz chełpi się Androidem 11, a w przyszłości doczeka się „dwunastki” i „trzynastki”.