WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowszy zwiastun serialu Watchmen zawiera kilka niespodzianek

Z okazji San Diego Comic-Con HBo wydało najnowszy zwiastun serialu Watchmen. Tak jak było mówione wcześniej, będzie to kontynuacja komiksów, a sam materiał ujawnia wiele niespodzianek, które powinny zadowolić fanów serii.

Czytaj też: Zobaczcie pierwszy teaser serialu Wiedźmin!

Pierwszy zwiastun Watchmen oczywiście potwierdza, że choć twórcy opierają się na komiksach, to opowiedzą historię, której w nich nie znajdziemy. Akcja dziać się będzie nie tylko po wydarzeniach znanych nam z komiksów, ale również po tych z filmu Zacka Snydera.

Materiał wydany przez HBO trwa aż trzy minuty, mamy więc sporo czasu, żeby rzucić okiem nie tylko na zarys fabuły, ale przede wszystkim na bohaterów. Widzimy Jeremy’ego Ironsa, który wciela się w starszego Ozymandisa, a także Doktora Manhattana, który powrócił z Marsa. Sporo czasu wideo poświęca również Angeli Abraham (Regina King).

Zobaczcie sami najnowszy zwiastun serialu Watchmen

https://youtu.be/1yKq1PRvPJQ

Serial Watchmen osadzony jest w świecie, w którym superbohaterowie są przestępcami. W zamyśle twórców ma, podobnie jak komiks, odnosić się silnie do realiów świata, w którym bohaterowie teraz żyją. Powieść graficzna rozgrywała się w erze Thatcher, Gorbaczowa i Raegana, zaś serial w epoce Trumpa, Putina i May. Dostaniemy nowe pytania, nowych bohaterów, ale to nie znaczy, że nie będzie odniesień do przeszłości.

Trzeba przyznać, że zwiastun robi ogromne wrażenie i pokazuje, że HBO bardzo się stara trzymać wysoki poziom swoich produkcji. Jeśli ktoś myślał o anulowaniu subskrypcji, to niech lepiej porzuci tę myśl, bo zapowiada się komiksowa uczta na wysokim poziomie.

Serial Watchmen zadebiutuje na HBO już w październiku.

Czytaj też: Pełny zwiastun filmu To: Rozdział 2 – Pennywise desperacko pragnie zemsty

Źródło: comicbookmovie.com