Reklama
aplikuj.pl

Ruszają nakazy eksmisji w Fallout 76

fallout 76

W Fallout 76 pojawiła się nowa aktualizacja wprowadzająca nowe wydarzenia publiczne dla graczy. Dostarczanie nakazów eksmisji czy dołączanie do bimbrowej hulanki brzmią… nietypowo. Co konkretnie czeka w grze?

Aktualizacja Fallout 76

Bethesda udostępniła nową aktualizację Fallout 76. Najnowsza łatka wprowadza trzy nowe wydarzenia publiczne, 9. sezon gry usprawnienia Fallout 1st dla planszy S.C.O.R.E., podświetlanie zwłok oraz wiele innych nowości. To, co jednak wydaje się być najciekawsze to zupełnie nowe wydarzenia publiczne.

Czytaj też: Data bety Call of Duty Modern Warfare 2 wyciekła

Poniżej znajdują się informacje o wielkości do pobrania dla dzisiejszej aktualizacji według wybranej przez was platformy:

 • PC (Steam): 17,3 GB
 • PC (Microsoft Store): 26,3 GB
 • PlayStation: 25,8 GB
 • Xbox: 24,6 GB

Trzy nowe wydarzenia publiczne Fallout 76

Aktualizacja wprowadza do Fallouta 76 trzy nowe wydarzenia publiczne: „Przetestuj swój metal”, „Bimbrowa hulanka” i „Nakaz eksmisji”. Krótki opis każdego z wydarzeń znajdziecie poniżej:

PRZETESTUJCIE SWÓJ METAL” NA ARENIE

Bractwo Stali odkryło, że grupa Krwawych Orłów, nazywająca siebie Rdzawymi Orłami, zbierała zapasowe części do robotów i stworzyła armię botów bojowych. Skryba Valdez, martwiąca się o bezpieczeństwo Appalachów, wysłała niedawno zespół terenowy do zbadania całej sprawy. Teraz i wy możecie połączyć swe siły z „Gladiatorami Stali” i rozpocząć zaciekłą rywalizację, aby przetrwać walkę z robotami na arenie Rdzawych Orłów.

 • Wydarzenie publiczne „Przetestuj swój metal” pojawi się na waszych mapach w Metalowej Kopule na północ od Fortu Atlas, na Dzikiej Rubieży. Ruszajcie tam i porozmawiajcie z nowicjuszem Pappasem, aby rozpocząć wydarzenie.
 • Po rozpoczęciu wydarzenia „Przetestuj swój metal” dołączycie do trójki członków zespołu terenowego Bractwa i będziecie rywalizować jako gladiatorzy z zabójczymi maszynami Rdzawych Orłów.
  • Wraz z Gladiatorami Stali zmierzycie się w walce z botami w trzech rundach szaleńczej walki. Pokonajcie przeciwników w jednej rundzie, aby przejść do kolejnej.
  • Po zaliczeniu wszystkich trzech rund, zyskacie trochę łupów, PD oraz szansę na zgarnięcie rzadkich nagród, na przykład planów wytworzenia nowego zestawu pancerza robociarza.
  • Uważajcie na pojawienie się złotego szperacza! Koniecznie go pokonajcie, aby odebrać dodatkowe łupy w kapslach.
 • Koniecznie brońcie towarzyszy i miejcie pod ręką stimpaki, w razie gdyby polegli. Im więcej Gladiatorów Stali przetrwa na ringu, tym większe szanse na rzadkie nagrody.

Czytaj też: Lista gier PlayStation Plus w Ameryce znowu inna. Co nas czeka w Europie?

DOSTARCZCIE NAKAZ EKSMISJI

Osadnicy z Opoki rozszerzają swoje terytorium, zakładając nowe obozowisko w pobliskim kraterze po wybuchu. Udało im się nawet znaleźć rozwiązanie gigantycznych poziomów promieniowania w kraterze – skonstruowali bowiem maszynę zwaną „likwidatorem promieniowania”. Niestety, przekaz radiowy od jednego z osadników na placu budowy wskazuje, że zostali oni wyparci przez bandę supermutantów. Odwiedźcie krater, aby ocenić sytuację i upewnijcie się, że obszar jest bezpieczny, a robotnicy mogą wrócić do pracy.

 • „Nakaz eksmisji” to pełne wyzwań, nowe wydarzenie publiczne, przeznaczone dla postaci wysokiego poziomu. Pojawi się ono na waszej mapie na Dzikiej Rubieży, w kraterze, który można znaleźć na wschód od Opoki, a na południe od Huntersville.
 • Znajdźcie i aktywujcie likwidator promieniowania w kraterze i przygotujcie się do walki!
  • Brońcie skrzyń z zaopatrzeniem osadników i likwidatora promieniowania przed szturmem supermutantów.
  • Jeśli likwidator promieniowania odniesie zbyt dużo uszkodzeń, dezaktywuje się. Naprawcie go jak najszybciej, inaczej poziomy radiacji w okolicy staną się znacznie bardziej niebezpieczne.
  • Niszczcie wory z truchłami supermutantów, aby zniechęcić je do pałętania się w pobliżu. Wraz z towarzyszami z wydarzenia możecie spróbować się rozdzielić, aby część graczy zajęła się worami z truchłami, a reszta skupiła się na obronie.
 • Jeśli uda wam się wygnać supermutanty z krateru, zyskacie reputację frakcji osadników, nieco łupów oraz szansę na otrzymanie jednego z sześciu niepowtarzalnych, 3-gwiazdkowych, legendarnych rodzajów broni.

DOŁĄCZCIE DO BIMBROWEJ HULANKI

Zapraszamy na bimbrową hulankę w chacie braci Sunday! Los Sundayów był tragiczny, ale ich marzenie stworzenia najlepszego bimbru w całych Appalachach wciąż trwa, dzięki Bimbrownikowi Nedowi, ich wiernemu panu złotej rączce. Jest tylko jeden problem: kluczowym składnikiem bajecznego błotniskowego bimbru jest jad łykaczy, którego Ned nie potrafi zdobyć sam. I wtedy właśnie zaczyna się prawdziwa hulanka. Pomóżcie Nedowi dokończyć dzieło braci Sunday i urządźcie imprezę, która przyciągnie do chaty jak najwięcej tych bestii.

 • Spotkajcie się z bimbrownikiem Nedem za barem w chacie braci Sunday w Błotnisku i rozpocznijcie hulankę.
 • Zapalcie hulankowe ognisko i miejcie się na baczności. Rozjuszone łykacze i inne ciekawskie stworzenia wkrótce pojawią się w okolicy, aby sprawdzić tę hałaśliwą zabawę.
  • Pokonajcie łykacze i zbierzcie jak najwięcej jadu kwasowego łykacza. Zgodnie z instrukcją Neda, wlejcie go do pobliskiej wanny, aby przyrządzić świeżą partię bimbru.
  • Koniecznie brońcie trzech destylatorów, zlokalizowanych w okolicy chaty. Jeśli zostaną zniszczone, impreza skończy się fiaskiem!
 • Jeśli uda wam się zebrać 30 jednostek jadu kwasowego łykacza na czas, a destylatory wciąż będą działały, hulanka zakończy się całkowitym sukcesem.
  • Najlepsi bimbrownicy mogą zebrać do 60 jednostek jadu kwasowego łykacza, zanim zakończy się wydarzenie, aby zdobyć jeszcze więcej nagród.
 • A skoro już mowa o nagrodach, za udaną organizację bimbrowej hulanki zyskacie reputację frakcji bandytów, trochę łupów, zupełnie nową broń do walki wręcz, „całus łykacza” oraz kilka butelek łykaczobimbru, który możecie wypić i zwiększyć obrażenia całusa łykacza przeciwko łykaczom.