WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Navitel AR280 Dual – wideorejestrator, który nagra też co się dzieje z tyłu

Navitel AR280 Dual – wideorejestrator, który nagra też co się dzieje z tyłu

Navitel powraca z kolejnym produktem, który przyda się kierwcom. AR280 Dual to kamerka samochodowa do przodu… i do tyłu.

Tania kamera samochodowa, która nagrywa w FullHD, 30 klatkach na sekundę, a do tego ma podgląd nagrania oraz możliwość nagrywania tego co się dzieje za nami? Oto AR 280 Dual.

Wideorejestrator został wyposażony w sensor optyczny GC2053 (night vision), który odpowiada za wysoką jakość nagrań przy słabych warunkach oświetleniowych. Kąt widzenia wynosi 140°. Filmy rejestrowane są w rozdzielczości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Wyświetlacz TFT o przekątnej ekranu 2″ umożliwia podgląd filmów z jazdy. Pliki zapisywane są w formacie MOV, w standardzie kompresji H.264. Urządzenie obsługuje karty microSD o pojemności do 64 GB. 

Czytaj też: Musicie obejrzeć ten pokaz hipersamochodu Koenigsegg Regera

NAVITEL AR280 DUAL posiada tryb parkingowy, który odpowiada za samoczynne uruchomienie się kamery i rejestrację filmu, w przypadku wykrycia kolizji. Wbudowany czujnik przeciążeń G-Sensor jest aktywowany w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Tylna kamera nagrywa wideo w jakości HD chroniąc kierowcę na wypadek stłuczki lub innej nieprzewidzianej sytuacji na drodze.

Navitel AR280 DUAL kupicie w sugerowanej cenie 199 złotych. W zestawie oprócz kamery znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, tylna kamera, kabel wideo, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą 47 krajów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News