WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nazwa.pl z nową ofertą. Może akurat się Wam przyda?

Nazwa.pl zaprezentowało nową oferta hostingu i poczty w chmurze. Będzie sporo miejsca w chmurze.

Klienci nazwa.pl mówili od dawna jasno – potrzebujemy więcej miejsca do przechowywania danych. Nowa oferta stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Jeśli Wasza firma trzyma zamierza przenieść dane do chmury i potrzebujecie masy wolnego miejsca to nazwa.pl będzie starała się to zapewnić. W ofercie pojawiają się nowe pakiety usług hostingu stron WWW i poczty elektronicznej o nazwie CloudHosting, pozwalające przechowywać nawet 2 TB poczty i danych udostępnianych na stronach WWW.

Czytaj też: Masz pomysł na wykorzystanie 5G? Zgłoś się do Plusa

Firma chwali się również CloudMail. Nazwa.pl to nie tylko hosting WWW, ale także pakiety do obsługi poczty. Usługi te udostępniają również do 2 TB miejsca dyskowego, z tym że można je przeznaczyć w całości na pocztę.

Konta pocztowe w nowej ofercie CloudHosting i CloudMail posiadają rezerwację powierzchni dyskowej o minimalnej wielkości 5 GB, co gwarantuje, że każda wiadomość wysyłana przez kontrahentów dotrze bez problemów. Wysłanie pliki o wielkości 1 GB (czy odebranie go) nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News