Reklama
aplikuj.pl

Need for Speed Unbound, FIFA 23 i Skate 4 jeszcze w lipcu?

fifa 23

Informatorzy dostarczają regularnie informacji na temat gier, które są jeszcze w produkcji. Co nowego dowiedzieliśmy się na temat gier EA takich jak Need for Speed Unbound, FIFA 23 i Skate 4?

Skate 4 od EA

Jak się okazuje – Electronic Arts ma w planach kilka ogłoszeń, które powinny zostać zaprezentowane jeszcze w lipcu tego roku. Choć informacji będzie sporo, to jednak EA nie zamierza tworzyć żadnego wydarzenia EA Play, które przedstawiłoby te gry za jednym zamachem. Deweloperzy mogą sobie w spokoju pracować, a wieści o ich produkcjach zostaną przekazane dopiero, jak będą gotowi. Tak się jednak składa, że prawdopodobnie trzy zespoły są gotowe do zdradzenia kilku nowych informacji.

Czytaj też: Twórcy Overwatch 2 zdradzili czego oczekują od graczy konsolowych

Zacznijmy od Skate 4, o którym wiemy tylko tyle, że powstaje. Szczegóły nie są znane, a gra została ogłoszona dość wcześnie. Zdaje się jednak, że prace są już jednak bliższe ukończenia, niż mogliśmy sądzić. Tytuł powinien pojawić się ponownie w zapowiedziach jeszcze w drugiej połowie lipca, ale to niestety wszystko co w tym temacie wiemy. Pozostaje czekać, bo to już niedługo.

Need for Speed Unbound oraz FIFA 23 bliskie ujawnienia

Need for Speed „Unbound”? Tak wynika z kilku krążących w firmie informacji! Ostateczny tytuł nie jest jeszcze znany, ale nazwa Unbound pojawiła się ostatnio kilka razy w wieściach od pracowników i możliwe, że tak będzie nazywać się kolejny tytuł z tej serii. Pamiętajcie jednak, że może być to tylko roboczy tytuł.

Czytaj też: Data wydania God of War Ragnarok już za rogiem? Nieomylny informator szyfruje wiadomość

Co nowego wiemy o grze? Podobno styl anime niektórych efektów w grze jak np. dym, iskry, podmuchy wiatru, pozostaje i produkcja będzie łączyć realizm z japońskimi animacjami. Co ciekawe, postaci w grze mają przypominać te z serialu The Boondocks.

W grze pojawią się miejscówki umożliwiające graczom łatwe łączenie się w grupy i uruchamianie wyścigów. Same trasy na mapie świata są unikalne i często będą nas czymś zaskakiwać, jak np. pociąg jadący po naszej trasie.

Zanim pojawią się narzekania na styl nowego Need for Speed – polecam zaczekać po prostu na pokaz rozgrywki. Jakbyśmy otrzymali kolejną identyczną odsłonę to byłyby narzekania na „odgrzewane kotlety od EA”. Tymczasem tutaj czuć, że deweloperzy dostali względnie dużą swobodę działania.

Co z FIFA 23? Jak zapewne pamiętacie – to ostatnia odsłona FIFY. Potem gra będzie znana jako EA Sports FC. Zanim jednak do akcji wkroczy FC – FIFA 23 będzie odsłoną zbliżoną do poprzednich części, co neguje ostatnie plotki o tym, iż miałaby to być darmowa produkcja. W tytule pojawi się tryb Mistrzostw Świata mężczyzn i kobiet, a cross-play stanie się standardem.