WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Netflix wypuścił zapowiedź pełnego zwiastuna Wiedźmina

Serialowa adaptacja książek Andrzeja Sapkowskiego od Netflixa jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Nadal nie znamy oficjalnej daty premiery, a na ostateczny trailer wciąż czekamy. Żeby umilić nam oczekiwanie, Netflix wypuścił zapowiedź pełnego zwiastuna Wiedźmina. Jest na nim coś nowego?

Niedawno poznaliśmy datę, kiedy możemy spodziewać się pełnego zwiastuna nadchodzącego serialu Wiedźmin od Netflixa. Ma on zostać zaprezentowany we Włoszech podczas wydarzenia Lucca Comics and Games 2019. Impreza odbywa się w dniach 30.10 – 3.11 we Włoszech. Oprócz paneli z twórcami, uczestnicy będą mogli obejrzeć kostiumy i rekwizyty z serialu. Według ujawnionych informacji to prawdopodobnie 31 października ma zostać zaprezentowany zwiastun. Na panelu obecna będzie showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich, Anya Chalotra, Freya Allan i sam Andrzej Sapkowski.

Potwierdzając, że jest na co czekać Netflix opublikował na swoim włoskim kanale zapowiedź pełnego zwiastuna Wiedźmina. Wideo trwa tylko 16 sekund, ale w migawkach możemy zobaczyć kilka scen, których jeszcze nie widzieliśmy.

Zapewne wraz z trailerem dowiemy się kiedy Wiedźmin pojawi się na platformie. Niedawny przeciek sugerował datę 17 grudnia, ale nie został potwierdzony.

ŹRÓDŁO: