WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowe pakiety telewizji w Netii i znajomy dekoder EvoBox

Netia wprowadza do oferty nowe pakiety telewizji, które będzie można łączyć z pakietami Internetu. Do sprzedaży trafił też dekoder Netia EvoBox, który możemy kojarzyć z Cyfrowego Polsatu.

Nowe opcje z telewizją Netii

Od 6 lipca w ofercie Netii dostępne są pakiety telewizyjne składające się z 79, 101 lub 184 kanałów. Można je nabyć wraz z dostępem do Internetu o prędkości do 300 Mb/s w cenach 50, 60 oraz 90 zł miesięcznie. W każdym przypadku przez pierwszy miesiąc dostęp do usług jest darmowy.

W każdej opcji można dokupić dodatkowe pakiety, przyśpieszyć Internet do 1 Gb/s, a także skorzystać z zakupu Giganarywarki. Przez pierwszy miesiąc jest ona dostępna w wariancie Maxi za darmo dla każdego pakietu (1500 godzin nagrań na 120 dni). W kolejnych miesiącach Giganagrywaka Basic w najtańszym pakiecie kosztuje 5 zł miesięcznie, a w pozostałych jest darmowa

Dodatkowe pakiety premium

Do posiadanej oferty telewizji i Internetu można dokupić szereg pakietów dodatkowych:

  • 4 kanały Eleven Sports – 10 zł miesięcznie,
  • Polsat Sport Premium (2 kanały + 4 PPV) – 20 zł miesięcznie,
  • 3 kanały HBO HD + HBO GO – 20 zł miesięcznie,
  • 5 kanałów Filmbox – 10 zł miesięcznie,
  • 8 kanałów Canal+ Prestige – 50 zł miesięcznie,
  • 6 kanałów z treściami dla dorosłych – 10 zł miesięcznie.

Dodatkowo pakiet dwóch kanałów Cinemax jest dostępny za 10 zł miesięcznie w najtańszym abonamencie (w dwóch pozostałych jest wliczony w cenę), a do dwóch droższych pakiet 12 kanałów dla dzieci za 10 zł miesięcznie.

Nowy-stary dekoder

Netia EvoBox to dekoder znany klientom Cyfrowego Polsatu. Oferuje odbiór kanałów telewizyjnych, odtwarzanie multimediów ze zewnętrznych nośników (zdjęcia, filmy, muzyka) oraz pozwala na dostęp do serwisów online, takich jak HBO GO. Przydatną funkcją jest zaawansowana wyszukiwarka treści.

Koszt dodatkowych dekoderów (z obsługą Multiroom) to 10 zł miesięcznie za każde urządzenie.

Internet przez trzy miesiące za darmo

Jeśli nie potrzebujemy telewizji, decydując się na sam Internet możemy skorzystać z innej promocji. Przez pierwsze trzy miesiące abonament kosztuje 0 zł, a dodatkowo przez pierwsze dwa miesiące usługa Bezpieczny Internet 2 jest również darmowa (później 10 zł miesięcznie).

Cena Internetu w opcji do 300 MB/s to 50 zł miesięcznie, do 500 Mb/s 60 zł oraz 10 zł w opcji do 1 Gb/s.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News