Netia przyśpiesza Internet i rusza z promocją

netia szybszy internet

Netia chwali się, że coraz więcej użytkowników Internetu korzysta z wyższych prędkości. I daje szanse kolejnym wprowadzając promocyjne ceny pakietów.

Klienci Netii z szybszym Internetem

Rok 2020 stał Internetem. To on stał się, dosłownie, naszym oknem na świat. Które pozwalało śledzić wydarzenia, widzieć się z bliskimi, uczyć się i pracować. Z tego powodu coraz więcej osób stawiało na szybsze łącza.

W Netii w 2020 roku liczba osób wybierających Internet szybszy niż podstawowe 300 Mb/s wzrosła dwukrotnie. Obok pandemii operator wskazuje, że było to spowodowane ceną. Wystarczy wydać 10 zł miesięcznie więcej, aby podwoić prędkość Internetu.

Czytaj też: Nvidia obniża wymagania dla G-SYNC Ultimate

Netia rusza z nową promocją

Od 18 stycznia Netia wprowadza promocyjne cenniki Nowa Rozrywka III. Znajdziemy w nim Internet o prędkości do 600 Mb/s za 60 zł miesięcznie (cena dla zabudowy wielorodzinnej przy umowie na 24 miesiące). Prędkość zastąpiła w cenniku dostępną w tej cenie opcję do 500 Mb/s.

Czytaj też: Parler wraca na rosyjskich sewerach. Czy kogoś to dziwi?

Za dodatkowe 10 zł, czyli 70 zł miesięcznie, można rozpędzić Internet do 1 Gb/s. W każdej opcji pierwsze trzy miesiące korzystania z Internetu są darmowe.

Bez zmian pozostała cena bazowej prędkości do 300 Mb/s. Abonament w tym przypadku to 50 zł miesięcznie.

Czytaj też: Zasięg 5G T-Mobile właśnie uległ wzrostowi. Kto teraz się łapie?

Takie samy zmiany prędkości dotyczą obowiązującej do 16 lutego promocji świąteczno-noworocznej w opcji z telewizją.