Reklama

Next Mobile daje aż 300 GB Internetu za 32 zł

Od kilku tygodni operatorzy ścigają się o to, kto da klientowi jak najwięcej za jak najmniej. Opcjonalnie za darmo. Dołącza do nich należący do Polkomtela Next Mobile, który oferuje dużą paczkę Internetu mobilnego za 32 zł miesięcznie.

300 GB za 32 zł w Next Mobile

Next Mobile oferuje proste warunki z umową bezterminową. Można ją rozwiązać z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia.

W promowanej taryfie Dzień+Noc dostępny jest łączny pakiet 300 GB za 32 zł miesięcznie brutto. Pakiet jest dzielony na 100 GB do wykorzystania w dzień – od godziny 8 rano do 1 w nocy, a pakiet 200 GB w nocy – od 1 w nocy do 8 rano. W przypadku wykorzystania pakietu nocnego, transfer jest pobierany z pakietu dziennego. Po wyczerpaniu całego Internetu prędkość transmisji danych spada do 32 kb/s.

Sporą niedogodnością jest opłata aktywacyjna w kwocie 99 zł, ale w ramach promocji jest ona obecnie obniżona do 12,18 zł.

Czytaj też: Darmowy Internet w Orange i T-Mobile

Operatorzy testują wytrzymałość sieci

Darmowe paczki Internetu o różnych wielkościach, pakiety edukacyjne, usługi zero rating… Chęć utrzymania Polaków w domach powoduje, że operatorzy coraz mocniej obciążają swoje sieci. To w końcu może się zemścić, ale nie na firmach, a na klientach.

Ogólnokrajowe zamknięcie w końcu minie, ale wykreowane w ostatnich tygodniach zapotrzebowanie na duże ilości transferu danych niekoniecznie. Wtedy może okazać się, że obecne oferty są niewystarczające i trzeba będzie przygotować nowe, z większymi pakietami danych. I oczywiście – odpowiednio droższe.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News