WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nie czas umierać – na taki zwiastun warto było czekać!

Po długim oczekiwaniu wynikającym z przełożenia premiery najnowszego Bonda w końcu dostajemy świeżutki, długi trailer. I muszę przyznać, że warto było czekać, bo materiał pozwala przyjrzeć się głównemu złoczyńcy i wielu fantastycznym sekwencjom akcji.

Wczorajszy teaser narobił nam tylko smaka na pełny zwiastun. I oto jest, wypełniony akcją po brzegi i zawierający wiele nowego materiału. Zdecydowanie najciekawszym elementem jest bliższe spojrzenie na głównego złoczyńcę, w którego wciela się laureat Oscara Rami Malek. Po tym zwiastunie jeszcze bardziej nie mogę doczekać się premiery. Jestem ciekawa co Fukanaga zrobi z Bondem i czy będzie to godne pożegnanie Daniela Craiga z rolą Agenta 007.

Nie czekajcie dłużej, oglądajcie!

Nie czas umierać – fabuła

Jeśli chodzi o fabułę to wiemy, że w nowym filmie zobaczymy Bonda na Jamajce, gdzie cieszy się z zasłużonej emerytury. Niestety długi odpoczynek nie jest mu pisany, gdyż wkrótce u jego progu pojawi się stary przyjaciel potrzebujący jego pomocy. Pozornie prosta misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa niż ktokolwiek mógł się spodziewać, co prowadzi Bonda na ślad tajemniczego złoczyńca uzbrojonego w niezwykle niebezpieczną nową technologię.

Czytaj też: Nie czas umierać – wyciekły kluczowe informacje dotyczące fabuły

Za reżyserię No Time to Die odpowiada Cary Fukunaga. Oprócz Craiga w filmie wystąpią: Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny), Léa Seydoux (Madeleine), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner) ), Jeffrey Wright (Felix) i Christoph Waltz (Blofeld). Nie zabraknie również nowych twarzy, takich jak: Ana de Armas, Billy Magnussen, Lashana Lynch, Dali Benssalah i zdobywca Oscara Rami Malek.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News