Reklama
aplikuj.pl

Zobaczcie zwiastun gry Archer: The Witch’s Wrath

trailer Archer The Witch’s Wrath, zwiastun Archer The Witch’s Wrath

Właśnie w sieci pojawił się zwiastun gry Archer: The Witch’s Wrath. Czego możemy spodziewać się po tym tytule?

W grze wcielamy się w Johana, jednego z Leśnych Zbójów. Napadają oni na karawany co rozsierdziło władcę krainy. W celu pozbycia się zbójów wysyła ona z animi list gończy. Johan nie jest więc bohaterem i jego działania opierają się tylko na jego własnym interesie. Jest on tez wybitnym łucznikiem.

Czytaj też: Mod do Doom Eternal przywraca grę do poprawnego stanu

Wcielając się w bohatera będziecie właśnie głównie posługiwali się łukiem. Johan będzie Waszym nauczycielem a Wy poznacie wszelkie tajniki posługiwania się tą bronią.

Paweł Graniak, prezes Image Power S.A., mówi:

Łucznictwo to moja pasja. Sam jestem aktywnym łucznikiem, a członek naszej rady nadzorczej jest instruktorem łucznictwa i prowadzi swoją sekcję. Zawsze marzyliśmy o tym, żeby stworzyć grę, która wiernie odwzorowuje sztukę strzelania z łuku, dlatego też w Archer: The Witch’s Wrath stawiamy na mocny realizm mechanik posługiwania się łukiem.

Warto też wspomnieć, że samo uniwersum to autorski koncept studia. Będzie ono rozszerzane o kolejnych bohaterów i przygody.

Paweł Graniak dodaje:

Chcemy aby Archer: The Witch’s Wrath był wstępem do świata, który stworzyliśmy. Mamy plany i pomysły na jego rozwinięcie. Odwołujemy się do klasycznego, baśniowego fantasy, pełnego magii i potworów, a Archer jest dopiero początkiem eksploracji tegoż uniwersum.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News