Reklama
aplikuj.pl

Nie czas umierać – zobaczcie nowe zdjęcia z bohaterami

James Bond, Bond 25, Daniel Craig, Nie Czas Umierać, No Time To Die, premiera Nie czas umierać, Nie czas umierać przesunięta premiera

Do sieci trafiły zupełnie nowe zdjęcia pochodzące z 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. A wraz z nimi nowa data amerykańskiej premiery.

Czytaj też: BBC usuwa odcinek Hotelu Zacisze. John Cleese komentuje decyzję

Na oficjalnym koncie Jamesa Bonda na Twitterze poinformowano, że amerykańska premiera filmu Nie czas umierać zostaje przesunięta z 25 na 20 listopada. W Wielkiej Brytanii produkcja nadal zaplanowana jest na 12 listopada. Taka decyzja została podjęta, by uniknąć konkurowania z innymi filmami zaplanowanymi na 25 listopada. Chodzi głównie o debiutujące wtedy Happiest Season z Kristen Stewart i Mackenzie Davis, a także o Voyagers z Collinem Farrellem. Choć żaden z tych tytułów nie mógłby zagrozić Bondowi, to MGM obawia się, że jeśli Wonder Woman 1984 nie wystartuje w październiku, to mogłaby wskoczyć właśnie na 25 listopada. W USA 20 listopada Nie czas umierać podzieli się miejscem w kinie z Soul od Disneya i Pixara, a także z filmem Father, w którym gra Olivia Colman i Anthony Hopkins.

Wraz z ogłoszeniem nowej amerykańskiej daty premiery zaprezentowano kilka świeżych zdjęć z filmu.

Jeśli chodzi o fabułę to wiemy, że w nowym filmie zobaczymy Bonda na Jamajce, gdzie cieszy się z zasłużonej emerytury. Niestety długi odpoczynek nie jest mu pisany, gdyż wkrótce u jego progu pojawi się stary przyjaciel potrzebujący jego pomocy. Pozornie prosta misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa niż ktokolwiek mógł się spodziewać, co prowadzi Bonda na ślad tajemniczego złoczyńca uzbrojonego w niezwykle niebezpieczną nową technologię.

Za reżyserię No Time to Die odpowiada Cary Fukunaga. Oprócz Craiga w filmie wystąpią: Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny), Léa Seydoux (Madeleine), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner) ), Jeffrey Wright (Felix) i Christoph Waltz (Blofeld). Nie zabraknie również nowych twarzy, takich jak: Ana de Armas, Billy Magnussen, Lashana Lynch, Dali Benssalah i zdobywca Oscara Rami Malek.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News