WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Niewidzialny człowiek na nowym zwiastunie

Po wczorajszym plakacie Niewidzialny człowiek od Univeral Pictures powraca z pełnym zwiastunem. Czego mamy spodziewać się po tym filmie?

Niewidzialny człowiek to współczesna wersja jednego z najbardziej klasycznych horrorów z 1933 roku. Główną bohaterką filmu jest Cecilia Kass, która żyje w związku z bogatym i genialnym naukowcem socjopatą. Gdy kobieta w końcu nie wytrzymuje toksycznej relacji i ucieka szybko okazuje się, że jej były popełnił samobójstwo. Nawet po jego śmierci Cecilia nie może uwolnić się od niego. Mężczyzna zapisuje jej w testamencie ogromną część swojego majątku. Jest jednak jeden wymóg – musi zostać poczytalna. Wydaje się, że to dość łatwe, ale wkrótce kobieta zaczyna odkrywać, że jest nawiedzana przez niewidzialną istotę i stara się udowodnić to innym. Szybko też zaczyna podejrzewać, że jej były chłopak wcale nie umarł.

W głównej roli zobaczymy znaną z Opowieści podręcznej Elizabeth Moss, zaś w tytułowej roli pojawi się Oliver Jackson-Cohen, gwiazda serialu Netflixa – Nawiedzony dom na wzgórzu.

Niewidzialny człowiek wejdzie do kin 28 lutego.