WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Przyjaciele powrócą – kultowy sit-com dostanie jeszcze jeden odcinek!

Przez lata serial F.R.I.E.N.D.S. stał się jedną z najbardziej popularnych produkcji. Pomimo lat jego popularność tylko rośnie, co widać po ogromnych sumach, jakie platformy płacą za licencję. Dla wszystkich fanów Przyjaciół mamy więc świetną wiadomość – ukochani bohaterowie powrócą!

Prawie 26 lat od premiery Przyjaciół dostajemy świetną wiadomość o ich powrocie. To informacja, o której marzyliśmy odkąd obejrzeliśmy „Ten ostatni”. Według najnowszych doniesień Warner Bros. Tv zrealizuje jeszcze jeden trwający godzinę odcinek dla HBO Max, w którym powrócą wszystkie gwiazdy serialu. Na razie nie wiemy, kiedy dojdzie do ponownego spotkania Moniki, Rachel, Phoebe, Joey’ego, Chandlera i Rossa.

Za pośrednictwem tego wyjątkowego odcinka HBO Max chce przyciągnąć do siebie widzów zwłaszcza, że niedawno platforma nabyła licencję na transmisję Przyjaciół, których do tej pory mogliśmy oglądać na Netfliksie. Kosztowało to serwis ponad 400 milionów dolarów, więc nic dziwnego, że chcą wzbudzić zainteresowanie potencjalnych subskrybentów.

Po długich negocjacjach w sprawie budżetu  gwiazdy Przyjaciół Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry postanowili powrócić do swoich ról. Oczekuje się, że każdy z nich otrzyma za swój występ 3-4 mln dolarów, co przekłada się na budżet około 20 mln dolarów.

To jest właśnie ta wielka wiadomość, którą zapowiadał 4 lutego Matthew Perry na swoim Twitterze. Aktor napisał wówczas: „Big news coming”. I faktycznie, dla fanów Przyjaciół to wielka i długo oczekiwana wiadomość.