Reklama
aplikuj.pl

Nightiwing z Gotham Knights zaprezentowany, a twórcy odpowiadają na pytania

gotham knights

Gotham Knights po miesiącach covidowych opóźnień, zmierza w końcu do swojej premiery. Tym razem deweloperzy pokazali nam Nightwinga oraz odpowiedzieli na kilka pytań.

Jaki będzie Nightwing z Gotham Knights?

Podczas Summer Game Fest mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun przedstawiający postać Nightwinga z Gotham Knights. Rzućcie okiem, jeśli przegapiliście ten materiał!

Czytaj też: GeForce Now z masą nowych gier. Mass Effect w 4K na każdym PC

Dick Grayson jest naturalnym przywódcą. To optymista i najbardziej charyzmatyczny członek Batrodziny. Dorastał w nieco nietypowej, ale bardzo kochającej rodzinie cyrkowej, więc ceni sobie bliskie więzi osobiste. Dick wierzy, że można stawać do walki, ale tylko o coś prawdziwego, o coś, w co się wierzy. I tym „czymś” zawsze jest drugi człowiek. Był pierwszym protegowanym Batmana, teraz jest bohaterem na własny rachunek. Dick jest mistrzem akrobacji i ekspertem neutralizowania przeciwników przy użyciu swoich pałek escrima.

O co pytają gracze nt. Gotham Knights?

Warner Bros. Postanowiło odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących Gotham Knights. Poniżej przytaczamy najciekawsze z nich.

Czy „Rycerze Gotham” bazować będą na nowej fabule?

Tak. W „Rycerzach Gotham” gracze doświadczą całkowicie nowej fabuły i odkryją potężne krymilnalistyczne podziemie rządzące ulicami Gotham. Teraz to Batrodzina – Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robin, będzie musiała uważać, by Gotham nie pogrążyło się w chaosie. Rozwiącując tajemnice nawiązuje do najmroczniejszych kart z historii miasta i stawiając czoła niesławnym złoczyńcom w niezrównanych pojedynkach, gracze podołać będą musieli szeregowi wyzwań, by ostatecznie ewoluować do ich własnej wersji Mrocznego Rycerza.

Czy „Rycerze Gotham” połączeni się z serią Batman: Arkham?

Nie. Rycerze Gotham to całkowicie nowa opowieść zapewniająca nowe doświadczenia, która osadzona jest w uniwersum Batmana DC. Gra nie jest związana z grami z serii Batman: Arkham.

Czy w „Rycerzy Gotham” będzie można grać w trybie rozgrywki wieloosobowej?

Tak. W „Rycerzy Gotham” grać będzie można ze znajomym w ramach trybu kooperacji dla dwuch osób lub w trybie rozgrywki w pojedynkę.

Czytaj też: Wstępne wymagania sprzętowe niezwykle brutalnego The Callisto Protocol

Czy w „Rycerzach Gotham” pojawią się mikrotrasakcje?

Nie. W grze „Rycerze Gotham” nie będzie można dokonywać zakupów w grze i nie pojawią się w niej mikrotransakcje.

Dlaczego w Rycerzy Gotham nie będzie można grać na PlayStation 4 i Xbox One?

Aby zapewnić jak najwyższy poziom rozgrywki gra Rycerze Gotham wydana zostanie na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz na PC i nie będzie dostępna na konsolach PlayStation 4 ani Xbox One.

Ile kosztować będą Rycerze Gotham?

Cena gry uzależniona będzie od miejsca zakupu. Edycję standardową „Rycerzy Gotham” zamówić będzie można w przedsprzedaży. Edycję Deluxe „Rycerzy Gotham” również będzie można zamówić w przedsprzedaży i zawierać ona będzie grę podstawową oraz zawartość do pobrania (DLC) w postaci zestawu Niekonwencjonalnego, na który składać się będzie ekskluzywne wyposażenie, przedmioty do modyfikacji wyglądu postaci. kombinezony „Przyszłości” inspirowane serialem animowanymi „Batman Przyszłości” i nie tylko. Edycję kolekcjonerską „Rycerzy Gotham” także będzie można zamówić w przedsprzedaży. Składać się na nią będzie edycja Deluxe oraz kolekcjonerska przypinka rzeczywistości rozszerzonej, 16-stronicowy Mediabook, ekskluzywna mapa Gotham, diorama czterech postaci i nie tylko.