Reklama
aplikuj.pl

Wstępne wymagania sprzętowe niezwykle brutalnego The Callisto Protocol

the callisto protocol

The Callisto Protocol zapowiada się na jedną z lepszych gier. Za tytuł odpowiadają ludzie z dużym doświadczeniem, którzy widać, że starają się stworzyć produkcję walczącą o tytuł gry roku.

Co Was czeka w The Callisto Protocol?

W tym opartym na narracji, ujmowanym z perspektywy trzeciej osoby horrorze surwiwalowym, którego akcja rozgrywa się w oddalonej o 300 lat przyszłości, gracz wciela się w Jacoba Lee – nieszczęśnika wtrąconego do Czarnego Żelaznego Więzienia, zakładu o zaostrzonym rygorze położonym na księżycu Jowisza, Kallisto. Gdy więźniowie zaczynają przepoczwarzać się w przerażające bestie, miejsce niewoli ogarnia chaos. Walczący o przetrwanie Jacob musi przedrzeć się do bezpiecznego schronienia, aby zbiec z zakładu, odkrywając przy okazji ponure i budzące grozę tajemnice skryte pod powierzchnią Kallisto. Jacob, w unikalny sposób łączący prowadzenie ognia z walką w przestrzeniach zamkniętych, będzie musiał zmieniać stosowaną taktykę, mierząc się z podlegającymi błyskawicznej ewolucji istotami. Przeszukując otoczenie w celu uzyskania dostępu do nowych broni, sprzętu i umiejętności, spróbuje wygrać wyścig z rosnącym zagrożeniem i uniknąć potworności Martwego Księżyca Jowisza.

Czytaj też: Zapomnijcie o Fable i Perfect Dark

The Callisto Protocol to horror surwiwalowy najnowszej generacji, za którym stoi Glen Schofield. Atmosfera, napięcie i brutalność przeplatane budzącymi przerażenie chwilami beznadziei i ludzkich odruchów zamieniają The Callisto Protocol w przyspieszającą bicie serca opowieść, w której niewyobrażalne potworności czają się za każdym rogiem.

The Callisto Protocol rzuca wyzwanie graczom, którzy muszą perfekcyjnie opanować emocjonującą mieszankę walki wręcz i na odległość. W skład dostępnego arsenału wchodzi również unikalna broń grawitacyjna, za pomocą której strażnicy Czarnego Żelaznego Więzienia kontrolowali osadzonych. Przygotuj się na bliskie spotkania z groteskowymi wrogami, podczas których będziesz odcinać i wysadzać kończyny w powietrze. W kreatywny sposób wykorzystasz wszystko wokół, aby wyjść cało z gehenny, w której stawką będzie twoje życie.

Wstępne wymagania sprzętowe The Callisto Protocol

Deweloperzy gry ujawnili wstępne wymagania sprzętowe The Callisto Protocol. Na ten moment nie znamy jeszcze np. wymaganej karty graficznej.

MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10/11
  • Procesor: Intel Core i5-7500 / AMD Ryzen 3 1200
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • DirectX: Wersja 11

Czytaj też: GeForce Now z masą nowych gier. Mass Effect w 4K na każdym PC

ZALECANE WYMAGANIA SPRZĘTOWE

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10/11
  • Procesor: AMD Athlon 5350
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • DirectX: Wersja 12