Reklama

Wyciekły zdjęcia nowego Nissana X-Trail 2022

Nissan X Trail, nowy Nissan X Trail, lifting X Trail, odświeżenie Nissana X Trail, X Trail 2022

Do sieci wyciekły nieujawnione wcześniej zdjęcia nowego Nissana, a dokładniej mówiąc, modelu X-Trail, który zadebiutuje w 2022 roku.

Samochód pojawił się na zdjęciach cars_secrets na Instagramie, które pochodzą ponoć z oficjalnej broszury i zawierają także informacje na temat zastosowanej w nim technologii. Tak więc, zdjęcia nadwozia ujawniają wygląd znany ze szkiców patentowych i podkreślają obcość kratki oraz świateł prosto z Nissana Juke.

Boki tego SUVa stały się z kolei mocniejsze, bardziej kanciaste, podczas gdy z tyłu ogólny kształt świateł i pokrywy bagażnika mają wyraźne korzenie w obecnie sprzedawanym wariancie. Ogólnie jednak całość wygląda nowocześniej i bardziej kanciasto.

W X-Trail wydaje się, że największy skok został poczyniony w kwestii wnętrza, które wygląda na zmodernizowane zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologii, co zauważył serwis AutoExpress. Nie zabraknie ekranu dotykowego dla systemu informacyjno-rozrywkowego o przekątnej 9-cali, cyfrowego ekranu z wskaźnikami, czy „pływającej” deski rozdzielczej.

Czytaj też: Zapowiedziano tak świetnego elektrycznego SUVa, że oszustwem śmierdzi na kilometr

Podobnie jak nadchodzący Qashqai trzeciej generacji, X-Trail będzie oparty na zaktualizowanej wersji podwozia CMF Nissana. Oznacza to, że może być przy nim dostępna nowa generacja hybrydowego układu napędowego z innowacyjnym systemem ePower Nissana.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News