Nadchodzi nowa wersja kultowego telefonu – Nokia 3650 4G

Nokia po raz kolejny chce wmówić nam, że potrzebujemy powrotu do ich kultowych smartfonów. Tym razem nowej wersji doczeka się Nokia 3650. Tak, ta z dziwaczną klawiaturą… Nadchodzi Nokia 3650 4G.

Nokia 3650 powróci w odświeżonej wersji

Od czasu do czasu z przysłowiową łezką w oku wspominamy sobie granie w Snake’a na Nokii 3310, albo popisywanie się Nokią 3300 albo E75. W tamtych czasach dziwaczne wersje telefonów z różnymi wersjami klawiatury były powodem do dumy. I choć czasem ustawienie klawiszy było niewygodne, to i tak nie dawaliśmy tego po sobie poznać. Kiedy teraz bierzemy do ręki takie telefony to sentyment zmienia się w irytację. Pisanie wiadomości zajmuje tak dużo czasu!

Tymczasem Nokia doszła do wniosku, że odświeżone wersje kultowych telefonów są tym, czego naprawdę nam potrzeba do szczęścia. W ostatnich latach dostaliśmy więc nowoczesną wersję Nokii 3310, Nokię 6300 4G, a teraz także Nokię 3650 4G, która ma pojawić się na rynku w ciągu kilku kolejnych miesięcy.

Czytaj też: Walentynkowa promocja z Huawei – dużo promocji na sprzęt i nie tylko
Czytaj też: Xiaomi bez usług Google. W Chinach i oficjalnie
Czytaj też: Huawei Mate X2 z oficjalną datą premiery

Jeśli nie kojarzycie jaki to model, to już przypominamy. Nokia 3650 miała właśnie jeden z tych dziwnych układów klawiszy – ułożone były w okręgu. Sam telefon miał też zaokrąglony dół. Wtedy ten model był powodem do dumy, dzisiaj raczej zaciekawi niewielu. Nawet jeśli ktoś nadal korzysta z telefonów z normalną klawiaturą, to chce, by była ona przejrzysta i funkcjonalna.

Oczywiście Nokia obiecuje, że model 3650 4G będzie miał większy i jaśniejszy ekran, łączność 4G, system KaiOS, więc skorzystamy nawet z niektórych, okrojonych wersji komunikatorów. Tylko czy sentyment i lekka nowoczesność wystarczy, by znaleźli się chętni na ten telefon?