Reklama
aplikuj.pl

Nowa, surowa mapa Call of Duty Modern Warfare 2 ujawniona

call of duty modern warfare 2

Deweloperzy Call of Duty Modern Warfare 2 zaprezentowali, jak wygląda jedna z lokacji, do której trafimy w trybie sieciowym gry. Wideo jest o tyle ciekawe, że przedstawia mapę bez wielu szczegółów.

Tryb sieciowy Call of Duty Modern Warfare 2

Choć dziś masa graczy Call of Duty kieruje się tylko do trybu battle royale, to jednak wciąż miliony osób zagrywają się w klasycznych, sieciowych trybach rozgrywki. Tym samym wciąż potrzebne są bardzo dobre mapy do gry online, gdzie w kółko giniemy, zabijamy i zdobywamy killstreaki. Deweloperzy Call of Duty Modern Warfare 2 pokazali graczom, jak wyglądać będzie jedna z map w grze.

Czytaj też: Kolejna szalona grupa w Saints Row ujawniona

To co jest tutaj najciekawsze to to, że możemy zobaczyć sieciową lokację w wersji, w jakiej na co dzień widzą ją twórcy gry.

Twórcy prezentują na wideo również ich próby stworzenia lokacji, która nie będzie denerwowała graczy, a da mnóstwo zabawy. Ważnym jest, aby stworzyć lokację, która jest ładna, ale też bardzo grywalna. Tym samym deweloperzy muszą codziennie zastanawiać się, czy dany róg mapy mogą obsadzić drzewami i krzewami czy może jednak sprawi, to, że dane miejsce stanie się rajem dla camperów? Autorzy mapy ponadto opowiedzieli, iż widoczna na nagraniu mapa pozwoli na bliskie starcia w ciasnych korytarzach na środku mapy oraz bardziej otwartą rozgrywkę wokół labiryntu korytarzy. Coś dla każdego!

Call of Duty Modern Warfare 2 w październiku

Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutuje 29 października na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC. Choć osobiście Modern Warfare 1 pod względem oprawy graficznej robiło na mnie ogromne wrażenie na poprzedniej generacji konsol, tak teraz liczyłem, że sprzęty te zostaną już porzucone, aby nie było potrzeby ograniczania się przy produkcji.

Czytaj też: Reboot Alone in the Dark wyciekł i robi ukłon w stronę klasyki

Prezentowane dziś materiały promocyjne z Modern Warfare 2 zdają się mi wyglądać słabiej, niż poprzednia odsłona. Być może to tylko kwestia doboru nagrań, ale Call of Duty jakby straciło część swojego technologicznego blasku.