WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowa mapa w Fortnite – teraz to ja mogę grać!

Oto nowa mapa w Fortnite! Czego spodziewać się po grze?

Ostatnie wyniki Fortnite’a były zdecydowanie słabsze niż jeszcze pół roku temu. Niektórzy szacowali nawet, że mówimy o spadku wpływów z mikrotransakcji na poziomie 50 procent. Gra musiała się zmienić. No i mamy plan naprawczy.

Czytaj też: Nowa-stara mapa treningowa w Apex Legends – co zmieniono?

Epic Games po prostu zakończył aktualny rozdział gry i zaprezentował drugą odsłonę popularnego battle royale. Nowa mapa w Fortnite to tylko początek zmian, które czekają na graczy.

Twórcy z Epic Games postanowili w pewnym sensie powrócić do początku gry. To, co mnie odrzuciło w okolicach czwartego sezonu to zbyt duży nacisk na ciągłe niszczenie mapy i stawianie tam coraz bardziej udziwnionych lokacji. Nowa mapa w Fortnite resetuje to, co było i przedstawia nam zupełnie nowe miejscówki.

Co ciekawe, tym razem otrzymamy nawet możliwość podróżowania po mapie za pomocą łodzi. Będzie to bardzo szybki sposób na dotarcie do danego miejsca, ale jednocześnie wystawiający nas mocno na widok. W grze czekają na nas nowe skiny dla postacii oraz takie gadżety jak np. wyrzutnia apteczek, dzięki której uleczymy kogoś na odległość. Udało się Wam Epic, na pewno sprawdzę jak tytuł sprawuje się w akcji.

Czytaj też: Tajemnicze demo gry ma prezentować grafikę na PlayStation 5

Źródło: fortnite.com