WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowa muzyka do Wiedźmina 3 umili Wam eksplorację

Nowa muzyka do Wiedźmina 3 umili Wam eksplorację

Nowa muzyka do Wiedźmina 3, która utrzymana jest w klimacie produkcji na pewno spodoba się wielu fanom gry. Modyfikacja na PC warta jest Waszego pobierania.

Takiej modyfikacji już dawno nie widziałem. Zamiast dodawać nowe zadania, czy ulepszać oprawę graficzną – Ci twórcy skupili się na wprowadzeniu do gry nowych utworów muzycznych. Modyfikacja o nazwie Music Overhaul Project (MOP) wprowadza szesnaście nowych propozycji muzycznych. Czy autorzy nie zniszczyli klimatu gry?

Czytaj też: Polskie RPG Gamedec zapowiada się na kolejny cyberpunkowy hit!

Powiedziałbym wręcz, że udało im się dokonać niemożliwego. Utwory, które będą Wam przygrywać podczas eksploracji idealnie wpasowują się Wiedźmina 3. Obstawiam, że niektórzy będą mieli nawet problem, aby rozpoznać co było już w grze, a co dodano. Posłuchajcie zresztą sami!

Jeśli te kilka utworów muzycznych przekonało Was do pobrania modyfikacji, to podrzucamy link. Mod Music Overhaul Project (MOP) znajdziecie wchodząc na Nexus Mods, a konkretnie – tutaj. Autorzy nowej muzyki do Wiedźmina 3 już raz rozwinęli modyfikację, dodając osiem nowych utworów. Warto więc czasem sprawdzić, czy nie pojawiła się aktualizacja.

Czytaj też: Fabuła Cyberpunk 2077 nie będzie bajeczką dla dzieci

Źródło: wccftech.com