Jeśli uruchomimy maszynerię spekulacyjną i udamy się na oficjalnego Twittera wydawcy Deep Silver, to rychłe ogłoszenie nowej odsłony serii Saints Row będzie dla nas bardziej, niż pewne.

Czytaj też: Własny sklep w Fallout 76 denerwuje graczy – Bethesda wymyśliła sobie… podatki

Co tu dużo mówić na temat Saints Row… to marka, która początkowo próbowała walczyć z GTA swoim gangsterskim klimatem, ale kiedy niespecjalnie się to sprawdzało, to twórcy postanowili zaszaleć nieco zarówno z mechanikami, jak i samą konwencją gry. Finalnie od Saints Row: The Third absurd sięgał tego poziomu, za którego nieliczni wręcz pokochali serię. A ta miłość do zdrowych nie należy, więc po dosyć dobrej „czwórce” i odgrzewanym kotlecie, à la Saints Row: Gat out of Hell popularność zupełnie nowej odsłony z pewnością będzie duża.

Nie ukrywam, sam nowego Saintsa pożarłbym tak szybko, jak Borderlandsa i to zwłaszcza przez to, że ostatnią odsłonę dostaliśmy przed czterema laty. Powyższy wpis sugeruje coś w stylu Saints Row V, a publikowane ostatnio na oficjalnym kanale YouTube materiały zdecydowanie podkreślają wagę prawdopodobnej zapowiedzi.

Strzelam więc, że coś w marce Saints Row się ruszy… ale co? Nowa odsłona? Remaster pierwszych części? Czy może spin-off w stylu przygody w piekle? Jedno jest jednak pewne – Epic Games Store może mieć w kwestii jego dystrybucji sporo do powiedzenia. Pytanie tylko, czy takie zaproszenie od wydawcy nie było powiązane z premierą „trójki” na Nintendo Switch.

Czytaj też: Zgarnij Age of Wonders III za darmo… i nie na Epic Games!

Źródło: Twitter

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej