WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowa oferta Netii. Kolejny operator zaoferuje więcej za więcej

Więcej bezpieczeństwa i rozrywki – z takim hasłem Netia startuje z nową ofertą dla klientów indywidualnych. Przy niewielkim wzroście abonamentu operator zaoferuje nowe pakiety zawierające szereg usług dodatkowych.

Bezpieczny Internet ochroni klientów Netii

W trzech z czterech nowych pakietów Netii klienci otrzymają usługę Bezpiecznego Internetu. To kompleksowa ochrona urządzeń stacjonarnych, ale również mobilnych z systemem Android. W jej skład wchodzi m.in. dodatkowo kontrola rodzicielska, zdalna ochrona zgubionych urządzeń i filtry antyspamowy poczty elektronicznej.

Nowa oferta Netii

Podstawą nowych ofert Netii jest Internet światłowodowy w opcji do 300 Mb/s. Promowane będą następujące warianty:

  • 50 zł – Internet do 300 Mb/s i TV na start,
  • 60 zł – Internet do 300 Mb/s, Bezpieczny Internet, TV na start i Giganagrywaka standard,
  • 70 zł – Internet do 500 Mb/s, Bezpieczny Internet, TV na start, Giganagrywarka i Tidal HD,
  • 90 zł – Internet do 300 Mb/s, pakiet TV Premium (TV dla kibica lub Kinomaniak), Bezpieczny Internet, Giganagrywarka i Tidal HD.

Do każdego z abonamentów można zamiennie dobrać inną prędkość Internetu – 300 Mb/s, 500 Mb/s lub 1 Gb/s. Wyższą prędkość podnosi cenę abonamentów. Dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące każda z ofert jest darmowa. Nowa oferta rusza 10 lutego.

Nowe oferty nie zastępują w całości obecnych. Nadal dostępny będzie jeden z najpopularniejszych pakietów Netii z TV Premium (pakiet TV dla kibica lub Kinomaniak i dostęp do 100 kanałów TV) i Internetem o prędkości do 150 Mb/s za 80 zł miesięcznie. Wybierając szybszy Internet do oferty dodawany będzie również darmowy dostęp do Tidala.

Oferty można dowolnie wzbogacać o dostępne pakiety telewizyjne lub dostęp do serwisów VOD, jak choćby HBO GO.

Netia nie zamierza też rezygnować z oferty mobilnej. Do wyboru są abonamenty w cenach od 20 do 60 zł miesięcznie, do których za 15 zł miesięcznie można dodać dodatkową kartę SIM (maksymalnie trzy). W najtańszym abonamencie za 20 zł dostępne są nielimitowane rozmowy wiadomości oraz 2 GB Internetu, a za 30 zł pakiet danych wzrasta do 12 GB miesięcznie.

Nowy spot w znanych klimatach

Twarzami kampanii reklamowej Netii nadal będą trzy, dobrze nam znane futrzane korniki. Reklamy Netii znajdziemy w telewizji, radiu oraz Internecie.