Reklama
aplikuj.pl

Nowe akcesoria gamingowe od MSI

msi

MSI prezentuje nowe akcesoria gamingowe dla graczy. Główną nowością są nauszne słuchawki IMMERSE GH61, wygodne, lekkie, wytrzymałe z wysokiej jakości dźwiękiem. Stworzone z myślą o graczach, którzy doskonale wiedzą jak ważny są te parametry podczas długich rozgrywek. Zestaw uzupełnia HS01 COMBO – uniwersalny stojak na słuchawki z wbudowaną ładowarką indukcyjną oraz nowa mysz GM20 i klawiatura gamingowa GK20.

Nowe akcesoria gamingowe od MSI

Decydując się na stworzenie swojego zestawu unikatowych akcesoriów gamingowych gracze otrzymują szeroki wybór urządzeń MSI, które zostały uzupełnione o lekkie i wytrzymałe słuchawki IMMERSE GH61.


Fot. IMMERSE GH61

Zostały one stworzone tak, aby maksymalnie ułatwić rozgrywkę, zapewniając komfort oraz wygodę użytkowania. IMMERSE GH61 wyposażone są w miękkie poduszki, dobrze przylegające do uszu i zapewniające odpowiednia izolację. W lewej muszli ukryty został wysuwany mikrofon. Headset został wyposażony, w system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 Surround Sound oraz w wbudowaną kartę dźwiękową. Za jakość dźwięku odpowiadają 40-milimetrowe przetworniki, dostrojone przez firmę ONKYO. Doznania dźwiękowe można rozszerzyć za pomocą specjalnego oprogramowania Nahimic.

W zestawie do IMMERSE GH61 gracze otrzymują duże etui – w głównej komorze słuchawki są świetnie zabezpieczone dużą ilością panki, dzięki czemu nie ulegną uszkodzeniu w transporcie.

Do słuchawek dostępny jest również MSI Immerse HS01 COMBO – czyli uniwersalny stojak na z wbudowaną ładowarką indukcyjną. Jest on wyposażony antypoślizgową oraz stabilną stopkę. MSI Immerse HS01 COMBO ładować kompatybilne urządzenia, takie jak słuchawki  IMMERSE GH61 z mocą nawet 15 W.

fot. MSI IMMERSE HS01 COMBO

Wśród nowych akcesoriów dla graczy znalazły się również klawiatura membranowa VIGOR GK20 US oraz mysz gamingowa CLUNTCH GM20 ELITE.

Czytaj też: Nowa rodzina modularnych zasilaczy Century od Montech dzierży złoto
Czytaj też: Koniec wsparcia dla starszej wersji Windows 10
Czytaj też: Apple znowu dodaje coś do systemu lub urządzenia, a potem tego nie używa

VIGOR GK20 US to odporna na zachlapania klawiatura, wyposażona w wielokolorowe podświetlenie klawiszy. Model ten posiada funkcję Anti-Ghosting. Oznacza to, że VIGOR GK20 US rozpoznaje do 12 wciśniętych na raz klawiszy, zapobiegając powstawaniu konfliktów sprzętowych podczas grania.

fot. VIGOR GK20 US

Natomiast CLUNTCH GM20 ELITE to precyzyjna mysz gaminowa, korzystająca z optycznego czujnika PixArt PAW-3309, który zapewnia precyzję oraz dokładność. Za odpowiednie wyważenie odpowiada system regulowania ciężaru, składający się z trzech małych ciężarków, co dodatkowo wpływa na pozytywne odczucia podczas grania.

fot. CLUNTCH GM20 ELITE

Zarówno CLUNTCH GM20 ELITE, jak i  VIGOR GK20 US stworzono z najlepszych dostępnych na rynku podzespołów oraz wytrzymałych materiałów, dzięki czemu oba urządzenia gwarantują niezawodność i niezbędną precyzję podczas rozgrywki.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • MSI IMMERSE GH6 – 429 PLN
  • MSI IMMERSE HS01 COMBO – 239 PLN
  • MSI CLUNTCH GM20 ELITE – 169 PLN
  • MSI VIGOR GK20 US – 149 PLN

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://pl.msi.com/