Reklama
aplikuj.pl

Apple znowu dodaje coś do systemu lub urządzenia, a potem tego nie używa

airtags

Apple to jest zawsze ubezpieczone. Jakby jednak zdążyli z jakimś nowym produktem to inne są już gotowe. Ale na te słuchawki czy AirTags to już czekamy i czekamy…

Apple tak lubi. A to dorzuci jakiś hardware do iPhone’a, którego nigdy nie uruchomi. A to doda grafikę dla danego urządzenia, a potem go nigdy nie ujawni. Co tym razem dodano w iOS?

Czytaj też: Sony Airpeak. Nowa marka podbije rynek dronów?
Czytaj też: Nowy odkurzacz Dreame XR w wyjątkowej ofercie
Czytaj też: Panasonic stworzył odkurzacz do podnoszenia zgubionych słuchawek

iOS 14.3, a w nim…

Pojawiła się testowa wersja iOS 14.3. Oczywiście najwięksi fani już dobrali się do jej plików i coś tam znaleźli. Co tym razem? Dowiedzieliśmy się, żę w iOS 14.3 znajduje się ikonka reprezentująca słuchawki nauszne AirPods Studio, które wyciekły wiele razy, ale Apple dalej udaje, że nic nie wiadomo. To może w końcu będzie ich premiera?

Czytaj też: AirPods 3 powstają. Jak będą wyglądać?
Czytaj też: Uniwersalny toporek CTAX skupia się na niesieniu ratunku ratunkowych
Czytaj też: Głośnik pod prysznic Shower Power zasila sama woda

AirTags po raz enty…

Tak samo czekamy na oficjalne ujawnienie AirTags do lokalizowania przedmiotów. W iPhone 11 już nawet jest chip, który odpowiada za współpracę z AirTags. Ich jednak dalej nie ma. Ale w iOS 14.3 już są. Konkretnie odnaleziono je w jednej z aplikacji, gdzie przeprowadzamy ich konfigurację. Skoro tyle gadżetów nadciąga to… czeka nas jeszcze jedna konferencja?