Reklama

Mam nadzieję, że nowe BMW M4 i M3 doczekają się takich opcjonalnych wydechów

Na Instagramie actu.auto.fr pojawiła się ciekawa fotka, przedstawiająca nowe BMW M4 z interesującym układem rur wydechowych. Nie trzeba było długo czekać na rendery właśnie z ich udziałem.

Na poniższym zdjęciu słabej jakości widnieje najpewniej wydanie GTS nadchodzącego BMW M4 Coupe, ale nie wszystko jest takie oczywiste. Wcześniej widzieliśmy już ten model w przedprodukcyjnej formie z czterema wydechami, ale w znacznie bardziej tradycyjnym układzie „po parę na każdy róg”.

Z jednej strony jedni uważają, że to przejaw szykowania przez BMW powrotu legendy, czyli wydania CSL, a z drugiej wspomina się o zwyczajnym wariancie GTS. Jeszcze inni twierdzą, że tego typu układ wydechów, będzie po prostu jedną z przyszłych części M Performance, które firma zamierza zaoferować dla M4 Coupe.

https://www.instagram.com/p/CE31pASJiIe/?utm_source=ig_embed

Czytaj też: Ares S Project, czyli supersamochód na bazie Corvette C8

Jeśli sprawdzi się to trzecie przypuszczenie, są duże szanse, że tego typu opcje otrzyma również Sedan M3, co spróbował sobie wyobrazić twórca na profilu bmw43_, który nie marnował czasu i szybko przekuł render nowej „em trójki” na jej wydanie z wyjątkowymi wydechami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News