WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe figurki Funko POP z Endgame

Na rynku można znaleźć już wiele figurek z ostatniego filmu Avengers. Jednak jak widać, nadal nie jest ich wystarczająco. Pojawiły się nowe figurki Funko POP z Endgame i trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę świetnie. I, zdecydowanie, chciałoby się je postawić na półce.

Czytaj też: Hawkeye od Disney + – czyżby obsadzono rolę Kate Bishop?

Funko POP w ostatnich latach zdobyły ogromną popularność. Można znaleźć figurki z gier, seriali i filmów, często pojawiają się serie limitowane. Choć poszczególnych bohaterów można kupić za rozsądną cenę, to zdarzają się egzemplarze rzadkie i ich cena dochodzi wówczas do kilkuset złotych. Fani POP’ów stawiają sobie za punkt honoru zebrać wszystkie dotyczące interesujących ich produkcji.

Mamy więc dobrą wiadomość dla tych, którzy polują na bohaterów MCU. Na rynek wyszły nowe figurki Funko POP z Endgame. Wśród nich casual Thanos, Korg Gamer, Kapitan Ameryka z Mjölnirem i kilka innych.

Zobaczcie sami!

Nowe figurki Funko POP z Endgame Nowe figurki Funko POP z Endgame Nowe figurki Funko POP z Endgame Nowe figurki Funko POP z Endgame Nowe figurki Funko POP z Endgame Nowe figurki Funko POP z Endgame Nowe figurki Funko POP z Endgame

Czytaj też: Eddie Redmayne chciałby zagrać czarny charakter w nowym Batmanie

Źródło: comicbookmovie.com