Nowe lodówki Grand+ Samsunga, to gwarancja niezbędnego miejsca i świeżości

lodówki Grand+, Grand+, samsung lodówki Grand+

Wielka lodówka, to albo krok do marnowania jedzenia, albo wytchnienie od częstych zakupów i Samsung doskonale o tym wie, dlatego stworzył nowe lodówki Grand+.

Lodówki Grand+ Samsunga

Jako że w obecnych czasach zakupy robimy rzadziej, Samsung chce, żebyśmy otrzymali możliwość wyboru lodówek, które zapewnią odpowiednią ilość miejsca do przechowywania i zadbają o świeżość żywności. 

Czytaj też: Jonsbo prezentuje obudowę UMX6
Czytaj też: Galax szykuje karty z serii Work The Frames
Czytaj też: EK WB wypuszcza potężny zestaw chłodzenia cieczą – EK-AIO Elite 360 D-RGB

Dlatego w Grand+ znajdziemy technologii Space Max, gwarantującą inteligentną pojemność nawet do 385 litrów za sprawą cieńszych, ale nadal sprawdzających się świetnie w utrzymaniu chłodu ścianek całej lodówki. Nie zabrakło też wymyślonej na nowo półki na butelki.

Nowe lodówki Grand+ Samsunga, to gwarancja niezbędnego miejsca i świeżości

Po stronie świeżości produktów w grę wchodzi przede wszystkim komora zero Optimal Fresh+, którą można używać na dwa sposoby. W ramach pierwszego trybu stawiamy na jedną, stałą temperaturę, a wybierając tryb podwójny możemy wydzielić dwie strefy z różnym poziomem temperatur.

Czytaj też: Sprzedający na Allegro dopłacą do darmowej dostawy Smart!
Czytaj też: Nowe obudowy Nova Mesh SE TG od BitFenix chwalą się siatką
Czytaj też: TSMC osiągnęło przełom w 2 nm procesie technologicznym

Lodówki Grand+ Samsunga uzupełnia cichy kompresor Digital Inverter, redukujący hałas lodówki do poziomu głośności szeptu. Samsung wprowadzi do sprzedaży trzy wielkości lodówek (185, 193, 203 cm) oraz sześć kolorów frontów: stal nierdzewna, szczotkowana stal nierdzewna, metaliczny grafit, czarny malowany, grafitowa stal, beżowy. 

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News