Iron Harvest po sukcesie na Kickstarterze rozwija się w najlepsze pod czujnym okiem deweloperów KING Art Games, którzy obrali sobie uniwersum 1920+, stworzone swoją drogą przez polaka, Jakuba Różalskiego za inspiracje. Jej premiera jest może odległa, ale trafiły do nas właśnie nowe filmy, poruszające kwestie frakcji, jednostek oraz budynków.

Filmy zostały opublikowane na kanale DT Gaming, przybliżają nam możliwości frakcji Polanii oraz Saksonii, ujawniając również długi gameplay i rozgrywkę w jakimś wyzwaniu. Jak zapewne wiecie, Iron Harvest jest przedstawicielem raczej niszowego obecnie gatunku w branży gier wideo, jakim są strategie czasu rzeczywistego. Jego fani zdecydowanie nie są rozpieszczani w ostatnich latach, bo ostatnie premiery trudno nazwać specjalnie rewolucyjnymi. Jednak to na taką produkcje zapowiada się Iron Harvest, o czym mogliśmy się przekonać z szeregu zapewnień twórców. A jak gra wypada w Waszych oczach? Oceńcie sami:
Iron Harves w skrócie, to: mechy, nacisk na taktykę, rozbudowany system destrukcji otoczenia i wiele godzin zabawy. Te ma nam zaoferować kampania fabularna dla jednego gracza, tryb kooperacyjny, mapy wyzwań i pojedynków, a nawet zabawa wieloosobową z sezonowym rankingiem. Na premierę przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać, bo ta ma mieć miejsce dopiero za rok, bo w czwartym kwartale 2019 roku. Oficjalny debiut poprzedzi oczywiście szereg testów.

Czytaj też: Iron Harvest – kolejny kamień milowy osiągnięty

Źródło: YouTube

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej