WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe wydanie Spider-Mana może zawitać na PlayStation 4

Nowe wydanie Spider-Mana zmierza na PlayStation 4. Przynajmniej tak zdaje się mówić Amazon.

Spider-Man od Insomniac Games, które właśnie stało się firmą podległą Sony, jest mega-hitem. Gra zarabia ogromne pieniądze i zdaje się, że Sony ma pomysł na to, jak jeszcze trochę wycisnąć gotówki z tej odsłony przygód Człowieka-pająka.

Czytaj też: Sony kupiło Insomniac Games – odpowiedź na ostatnie zakupy Microsoftu

W brytyjskiej wersji sklepu Amazon pojawił się bowiem Spider-Man w edycji Gry roku.

Marvel’s Spider-Man: Game of The Year Edition trafi na PlayStation 4. Ostatnie zapędy Sony do PC dotyczą tylko gier sieciowych, więc nie ma co się nastawiać na oddanie takie tytuły ekskluzywnego na komputery.

Co może zawierać nowe wydanie gry? Zdaje się, że jedyną możliwością jest wrzucenie do pudełka kodu (lub plików na płytę) z przepustką sezonową. W skład zestawu nazwanego The City That Never Sleeps wchodzą trzy dodatki fabularne:

  • The Heist – Felicia Hardy, znana jako Black Cat, wraca, by droczyć się ze Spider-Manem, zostawiając w mieście tajemnicze zagadki.
  • Turf Wars – Spider-Man musi położyć kres wojnie terytorialnej pomiędzy Maggią a szefem gangu Hammerheadem, zanim Marvelowski Nowy Jork stanie się jej największą ofiarą.
  • Silver Lining – Silver Sable powraca, by odzyskać skradziony przez złoczyńców sprzęt Sable International. Spider-Man musi nawiązać niespodziewany sojusz, by uchronić miasto przed zbliżającą się zagładą.

Możliwe, że autorzy zdecydują się na dodanie jakiegoś stroju ekskluzywnego dla tego wydania.

Czytaj też: Fabuła Blair Witch na zwiastunie – oby gra porządnie straszyła

Źródło: playstationlifestyle.net